Wpis z mikrobloga

300kg w ciągu z 5cm bloków :D Czyli easy 310-320kg w normalnym ciągu z ziemi na dziś dzień . A 2,5 roku temu robiłem 130kg w ciągu lol. Świadomość że to wszystko osiągnięte naturalnie jest naprawdę zajebista i nakręca jeszcze bardziej na kolejne treninigi.

Hook grip dał radę, paski nie były potrzebne :) Świetny początek tygodnia, a czułem się jak gówno dzisiaj, bez motywacji do treningu. Planem było zrobić tylko 290kg (5kg PR) i koniec na dziś, ale te 290kg poszło jak krew z nosa, tak mnie to zdenerwowało że dołożyłem do 300kg, wpadłem w szał i podniosłem i to. #wygryw

Po tym powietrze ze mnie zeszło jak z balona, i chciałem kończyć trening, ale tak robiłem kiedyś co było błędem, chwilę odpocząłem i zrobiłem chociaż lekkie asysty.

Cały trening

DB bench 2x20 (bo kto mówił że nie można pompować volume upper body w dzień lower body?)
Band GM 2x20

Block pull 5cm - 290x1 300kg x 1
SSB GM - 4x10 67kg
Band pull through - 3x15
Lat pulldown Vgrip 4x10
Side bends low pulley 3x12

W tle oczywiście niezawodny MASTER KILLER, przy którym już poszła niezliczona ilość rekordów.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - 300kg w ciągu z 5cm bloków :D Czyli easy 310-320kg w normalnym ciągu z ...
  • 28
  • Odpowiedz
Jest szansa, ze zrobisz kiedys 400kg w mc przy obecnej wadze, czy bez wspomagania nierealne?


@Wenom01: Nie wiem, nie myślę o tym, tylko cisnę ile sił i tak daleko jak się da, rzeczywistość zweryfikuje.
  • Odpowiedz
ciąg z bloków jest trudniejszy niż zwykly? Z czego to wynika bo na pewno nie z logiki xd


@97przemo97: Właśnie z logiki to wynika :) Block pull z takiej wysokości nieznacznie tylko zmniejsza ROM, ale wyłącza leg drive i zmniejsza pracę nóg, tutaj wciągasz ciężar właściwie plecami.

Większość osób tego nie ogarnia, tak samo nie wiem czy wiesz ale Deficity = praca nad lockoutem, a block pulle/rack pulle siła z ziemi
  • Odpowiedz
Próbowałeś robić martwy sumo?


@srgln: Nie robiłem ich jeszcze tak naprawdę, ale teraz już mam rozplanowane od następnego tygodnia, bo muszę je wprowadzić do treningu, przez zwykły ciąg mam mocną dominacje pleców w ciągu i kuleje u mnie siła pośladów i nóg, dlatego zaczynam z deficitem sumo :) I jeszcze przed końcem roku postaram się sprawdzić 1rm w sumo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Próbowałeś robić martwy sumo?


@srgln: Nie robiłem ich jeszcze tak naprawdę, ale teraz już mam rozplanowane od następnego tygodnia, bo muszę je wprowadzić do treningu, przez zwykły ciąg mam mocną dominacje pleców w ciągu i kuleje u mnie siła pośladów i nóg, dlatego zaczynam z deficitem sumo :) I jeszcze przed końcem roku postaram się sprawdzić 1rm w sumo.

@IntruderXXL: wydaje mi się, że sumo byłoby bardziej odpowiednią wersją dla
  • Odpowiedz