Wpis z mikrobloga

@Canova: te dowartościowanie na Mirko jest tak żałosne że ja #!$%@? xD
I jeszcze ze mirkow dupa boli bo ooo jestem zajebisty rucham mężatke a wy co, dalej ruchacie tylko swoją kobietę? Nawet mi was nie żal eksdededede
  • Odpowiedz
  • 0
Też znam kilka kobiet, których mężowie to idioci i nie poświęcają im czasu, są bierni w związku. To, że takie kobiety szukają kogoś będąc w związku małżeńskim nie robi z nich szmat. Życie nie jest binarne.
  • Odpowiedz
@Blaskun: I tak też często jest. Rozwód albo separacja. Wszystko byłoby dużo łatwiejsze dla każdego gdyby koszty utrzymania w tym kraju byłyby proporcjonalne do zarobków. Też często jest nadzieja, że partner/partnerka wyłączy się z bierności i zacznie jej/jemu zależeć. Bo to, że ktoś szuka to nie znaczy, że na seksy się umawia.
  • Odpowiedz
@Canova: nie masz czym sie chwalic. co to w ogole za gadka z ta stowa na ziemii XDDDDD nawet nie uskuteczniaj tych pseudointeligentnych gadek, bo jak mozna porownac hajs do rodziny. jak laska jest #!$%@?, to niech bedzie. ty powinienes miec jakis szacunek do siebie i honor. zlac typiare, a nie robic z siebie jakiegos samca alfe wersja wiejska i jeszcze sie tym szczycic. no hit
  • Odpowiedz
@Blaskun: Chyba czegoś nie doczytałeś z tego co napisałem. Już pomijam fakt, że mit o "korzyściach finansowych" to bajki i mało która kobieta (przynajmniej którą znam) nie zarabia sama na siebie. Ot rachunki wspólnie opłacane, co jest korzyścią dla obu stron. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I raz jeszcze dopiszę, bo pamięć masz krótką. Głównie przy ich facetach trzyma je papier i nadzieja, że się coś poprawi.
  • Odpowiedz