Wpis z mikrobloga

tldr - ojciec narobił mi takiego wstydu, że nie umiem tego nawet rozchodzić. Jeżeli chcecie poznać najbardziej żenującą historię roku zapraszam do czytania...



Nogi mi się ugięły, myślałem że się zapadnę pod ziemię. Coś czuję, że przestanę się odzywać do ojca po tym co odwalił. Dajcie mi bigosu z dwa talerze, bo nie wytrzymam. Kurde ale wstyd ( _)

#gorzkiezale #zalesie #truestory
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@linuxuser Hmm, moj niebieski korzystal z takiego bonu z UP 2 lata temu, ale nikt nie musial mu niczego poreczac. Jakies dziwne zasady w twoim urzedzie albo cos sciemniasz.
  • Odpowiedz
@linuxuser: im mniejsza firma tym częściej płaci się pod stołem , zwłaszcza w małych miejscowościach , wuja może mieć 2.5k brutto a może mieć 3k na łapę , ale liczą się zarobki na papierze i być może dlatego tak wyszło ... Ja kiedyś miałem 1/2 etatu 800 brutto a miałem 2.5k do ręki
  • Odpowiedz
@linuxuser: jak już gadamy o zarobkach to aż się "pochwalę" Zaraz po napisaniu matury gdy miałem najdłuższe wakacje w życiu postanowiłem pójść do pracy. Mój psia mać j----y w dupę kuzyn prowadził skład budowlany więc postanowiłem się u niego zatrudnić. No bo przecież rodziny nie w-----e hehehe. Dostałem umowę do ręki po miesiącu bo przecież ufałem swojemu kuzynowi. Na umowie jeszcze tej śmieciowej wychodziło 3 ZŁOTE PEELEN NETTO ZA GODZINE.
  • Odpowiedz