Wpis z mikrobloga

tldr - ojciec narobił mi takiego wstydu, że nie umiem tego nawet rozchodzić. Jeżeli chcecie poznać najbardziej żenującą historię roku zapraszam do czytania...



Nogi mi się ugięły, myślałem że się zapadnę pod ziemię. Coś czuję, że przestanę się odzywać do ojca po tym co odwalił. Dajcie mi bigosu z dwa talerze, bo nie wytrzymam. Kurde ale wstyd ( _)

#gorzkiezale #zalesie #truestory
  • 158
@marcel1337: tak, ten ranking jest tylko na umowy o prace w przedsiebiorstwach powyzej 9ciu osób, b2b i DG (ktorych jest ok 4mln zarejestrowanych w kraju - w tym nieaktywne) sa niewliczane, aczkolwiek nadal wiekszosc rodakow pracuje na uop czy zleceniach. Niech bedzie 2 miliony DG zarabiaja ok, b2b np 1 mln, nadal zostaje ok 15mln Polakow zarabiajacych całe g, reszta to emeryci, studenci, uczniowie.
tu wszyscy zarabiaja po minimum 10k na reke jak jest rozmowa o zarobkach xD


@siodemkaxx: bo ludzie zarabiający więcej otwarcie napiszą o swoich zarobkach, gdy ci na minimalnej, albo poniżej 2k netto już tak chętni do pochwalenia się nie będą, ale to nadal zastanawiające. Ostatnio było znalezisko, w którym ludzie pisali o swoich zarobkach (oczywiście przeważało minimum 5k+), a zestawić to z resztą wpisów na mirko i naprawdę wychodzi na to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@linuxuser: dziwne warunki. Ja miałem 80km lub 3h dojazdów do pracy. Żadnych warunków poza umową z urzędem, że jeśli będę pracował krócej, to oddaję proporcjonalnie do okresu przepracowanego...
A mogę wiedzieć jakie województwo? Moje było małopolskie, a praca w lubelskiem.

@siodemkaxx: kilka razy już wywietrzono mirka, który zarabiał tyle, że już nie wiedział co z tą kasą robić, a potem okazywało się, że ledwo wiąże koniec z końcem, zresztą podczas matur coś bardzo cicho tutaj, więc xD Nie mam w zwyczaju, a tym bardziej zamiaru każdego podejrzewać o kłamstwo, ale jestem pewna, że siedzi tutaj bardzo dużo mitomanów, albo nastolatków, którzy myślą, że od razu po szkole dostaną 3k netto na
@linuxuser Nie ukrywam, że jestem zaskoczony tym co napisałeś. Sam pochodzę z małej i biednej miejscowości, ale raczej większość zdrowych i ogarniętych osób jest w stanie wyciągnąć ponad 2500 brutto.