Wpis z mikrobloga

tldr - ojciec narobił mi takiego wstydu, że nie umiem tego nawet rozchodzić. Jeżeli chcecie poznać najbardziej żenującą historię roku zapraszam do czytania...



Nogi mi się ugięły, myślałem że się zapadnę pod ziemię. Coś czuję, że przestanę się odzywać do ojca po tym co odwalił. Dajcie mi bigosu z dwa talerze, bo nie wytrzymam. Kurde ale wstyd ( _)

#gorzkiezale #zalesie #truestory
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale weźcie też pod uwagę, że w małych miejscowościach często jest tak, że masz umowę na grosze a reszta pod stołem, bo pracodawca janusz nie chce płacić więcej za ubezpieczenie
  • Odpowiedz
@linuxuser: nie ty pierwszy nie ostatni, widać Twojemu ojcu się zawsze wydawało inaczej, pytanie czy mu podziękował, bo mimo wszystko wypadało, skoro jego nie stać
  • Odpowiedz
@linuxuser tak jest właśnie z zarobkami w tym śmiesznym kraju. Ja mam 2.2k, po okresie próbnym 2.5 a po roku jak się wykaże koło 2.8. Oczywiście wiem to z dedukcji, nikt by mi nie powiedział od razu ( ͡º ͜ʖ͡º) no i umowa zlecenie, umowę o pracę pomimo pracy na pełen etat może po roku "jak się wykażesz". A patrząc na osoby które cisną nadgodziny, które
  • Odpowiedz
jak już gadamy o zarobkach to aż się "pochwalę" Zaraz po napisaniu matury gdy miałem najdłuższe wakacje w życiu postanowiłem pójść do pracy. Mój psia mać j----y w dupę kuzyn prowadził skład budowlany więc postanowiłem się u niego zatrudnić. No bo przecież rodziny nie w-----e hehehe. Dostałem umowę do ręki po miesiącu bo przecież ufałem swojemu kuzynowi. Na umowie jeszcze tej śmieciowej wychodziło 3 ZŁOTE PEELEN NETTO ZA GODZINE. J----e 3 złote
  • Odpowiedz
Ale weźcie też pod uwagę, że w małych miejscowościach często jest tak, że masz umowę na grosze a reszta pod stołem, bo pracodawca janusz nie chce płacić więcej za ubezpieczenie


@KornixPL: dla mnie taka sytuacja jest niepojęta, a potem np. przychodzi wiek emerytalny i cyk emerytura 300zł i zdziwienie, że państwo złe bo emerytura niska. Ja jak by nie było w mojej zawodowej historii, zawsze tyle ile na umowie tyle
  • Odpowiedz
może on Twojego ojca pojechał tak kiedyś, a Twój czekał pół życia na ten moment kiedy się odegra. Ojciec pracuje i czy zarabia dużo więcej, jak to wygląda na tle tego co powiedział?


@jestesmyTYLKOtrybami: mój chrzestny jest do ramy przyłóż, uwierz mi... Spokojny, rozsądny, ogarnięty. Raczej nie podejrzewał bym go o to...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@linuxuser: no tak, ale wiesz jacy są ludzie. Ważne żeby miał tu i teraz więcej... Już nauczyłem się żeby o takich rzeczach z niektórymi nie rozmawiać, bo do łemerytury daleko
  • Odpowiedz