Wpis z mikrobloga

Wczoraj naliczyłem z 10 znalezisk o Ukraińcach z czego z połowa weszła na główną. To jakaś zorganizowana akcja? Bo nie wiem czy znów mam zacząć wykopywać na główną każde przestępstwo Palaków?

#neuropa

@lakukaracza_ Przecież ciągle są tu znaleziska o przestępstwach polaków. Nie rozumiem dlaczego nie miałoby by być znalezisk o ukraińcach. To normalne w społeczeństwach multikulti. Ukraincow coraz więcej to i znalezisk więcej. Ukraincy to około 5-8% polskiego społeczeństwa wiec trudno aby
@lakukaracza_: A później się dziwią jełipy, że ukrywa się statystyki przestępstw cudzoziemców. Oni chyba naprawdę chcą nagonkę na Ukraińców, żeby jakaś grupa debili pobiła niewinnych Ukraińców. Jedyne co takie znaleziska robią to nakręcają nienawiść etniczną i dzielą ludzi na my i oni.
Dla mnie bandyta to bandyta, niezależnie od narodowości.
@lakukaracza_ może dla odmiany wrzucaj jakieś pozytywne znaleziska o Ukraińcach? O przestępstwach Polaków czyta się od dawna. Teraz interesujące jest co to za nowa nacja do nas przyjechała. Logiczne, że ludzi interesuje.
Wśród twoich 99% wpisów atakujesz Polaków i Kościół. Czy to jakaś propaganda mam pokazywać ilu pedofilów jest wśród innych zawodów? A może wrzucać badania wśród ilu pedofilów jest homoseksualistów... ale nie nie bede wrzucal kazdego do jednego wora jak ty tfu.
@Adrian00 Bez przesady. Polacy raczej lubią ukraincow. Tyle ich już jest i problemu nie ma. Do tego proimigrancka partia, która ukraincow wpuszcza masowo nadał ma wysokie poparcie i rządzi w Polsce - wiec polakom to tak nie przeszkadza.
Polski rasizm, antysemityzm czy ksenofobia jest jak polski katolicyzm - czyli płyty i powieszchowny, skupiony głównie na pozie i słowach. Generalnie bez rzadnych większych działań i bez większego znaczenia.