Wpis z mikrobloga

@mnie_smieszy: szybko znienawidzisz matuidiego xd oslo dybala będzie się tam dusił, już prędzej bym go z karłem zamienił (+trzeba mieć zmianę za niego bo dybala w okolicach 60-70 zdycha staminowo)
Jak koniecznie chcesz skład na pace to zamiana perisica na coste.
Osobiście skrzydła mam identyczne jak ty tylko że przez grę 4 pomocnikami potrzebuję masy perisica
@mnie_smieszy: ewentualnie możesz jeszcze - jak chcesz koniecznie alissona w bramce, wziąć fabinho zmienić go na na śo na śpd jakiś stoper z włoskiej i w trakcie gry zmiana już do rzeczywistych pozycji, alisson powinien mieć więcej zgrania wtedy
@TypowyWypok: to dobry patent, coś zarobie kasy i będę dalej myśleć, mam też marquinhosa na ławie wtedy Alisson ma 10 zgrania ale za to Matuidi i Lala po 8 dlatego wybrałem Kimpembe, bo fizycznie mocniejszy, takie mniejsze zło :P
@mnie_smieszy: nie no właśnie kimpembe zostawić - zmiana brazol za brazola. Albo właśnie costa za perisica i można zostawić kolegę z psg ale już na spd z późniejsza zmiana na śo, powinien mieć z 9 jak nie 10 przy lojalności.
Matuidi grał u mnie 150 spotkań, połowa ok połowa dramat przy szybkim rozegraniu, futbin miał rację że pewien pan z Interu go zjada.
Po tylu spotkaniach jestem autentycznie zdania że gdyby
@mnie_smieszy naingolana kupiłem wczoraj i co ten koleś #!$%@? to głowa mała xD od początku do końca meczu jest go wszędzie pełno, biega, zabiera piłkę, przecina podania. Czasem nawet śmiać mi się chce, jak gra nie idzie a jedyny Ninja stara się coś zdziałać xD