Wpis z mikrobloga

@Pietter: Świetna sprawa. Wiadomo, do pracy i po pracy #!$%@? ta pogoda i ogólnie gdzieś wyjść. Ale na rower zajebista. No jak wieje 100km.h to nie xD Ale teraz u mnie jest max 40 i zaraz po pracy lece
  • Odpowiedz
Nie wierze że istnieje choć 1 rozumna istota z rozumem i godnością człowieka której się taka pogoda podoba.


@Pietter: Nie wierzę, że istnieje choć "1 rozumna istota z rozumem", która ocenia rozum innych na podstawie pogody jaką lubią
  • Odpowiedz
@Pietter: a mnie sie podoba nasza złota Polska jesień, lato też mi się podobało chociaż momentami zbyt mocno sie pociłem.
Podobać mi się również bedzie zima i wiosna.
Kałuże, orzeźwiający deszcz i chłodek mają swój urok, szczególnie teraz jak są jeszcze piękne kolorowe liscie na drzewach.
  • Odpowiedz
@NPrBaz: może być chyba istota rozumna ale bez RiGCZu? hm? Jak coś jest mega #!$%@? i nie ma żadnych zalet (a aktualna jesień właśnie taka właśnie jest) i trafi się jeden z drugim którzy wolą taką totalnie nielogiczną i bezsensowną pogodę od przyjaznych warunków to chyba można kogoś ocenić? hm?
  • Odpowiedz
@NPrBaz: dlatego że tak jest i każdy kto ma co najmniej 3 zmysły jest w stanie to zauważyć? Zwróć uwagę że zwolennicy #!$%@? pogody jako główny argument podają że się fajniej siedzi w domu na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wierze że istnieje choć 1 rozumna istota z rozumem i godnością człowieka której się taka pogoda podoba.


@Pietter: Bo nie istnieje. Wystarczy przejrzeć takie tematy. Albo trolle, albo kretyni.
  • Odpowiedz
@peetee: nareszcie słońce nie razi w ryj, uwielbiam taką chmurną pogodę <3
ale jeszcze bardziej zimę -10 ze śnieżkiem ()
Upalne lato jest dobre dla tych, którzy jeszcze do końca nie zeszli z drzew.
  • Odpowiedz