Wpis z mikrobloga

po co ci samochód przecież komunikacja miejska jest i wystarczy dojść 15 minut do przystanku potem poczekać 20 minut na autobus 2 przesiadki i cyk po 2 godzinach lejacego deszczu chlapy i pizgawicy jesteś już na przystanku i czekasz na autobus który zawiezie cię prosto do pracy potem tylko znowu do domu 3h a w plecaku możesz nosić że sobą ubrania na zmianę i bilet miesięczny.


@resuf: kocham Cie <3
  • Odpowiedz
  • 2
@peetee jedyny plus jest taki że w końcu można się zająć czymś produktywnym w domowym zaciszu bo nie kusi żeby iść w plener ( )
  • Odpowiedz
@peetee:
Upały
- cały czas gorąco - jedyna ulga to wejście do klimatyzowanego pomieszczenia i chłodny poranek
- problemy z zasypianiem
- udary i ogólne "żniwa" wśród starych osób
-
  • Odpowiedz
@Merhant: chyba jak masz klime w mieszkaniu albo mieszkasz na wsi, doskonale pamiętam jak spac sie nie dało z powodu upału. Zależy co nazwiesz #!$%@? pogodą, sama jesień bez opadow jest spoko, zima ale taka z minusowymi temperaturami, zeby nie było ciapy, jest cudowna.
  • Odpowiedz
@Pietter: mi się taka pogoda zajebiście podoba mam pracę zdalną wychodzić często nie muszę a przynajmniej się nie pocę w domu i klimy nie muszę włączać a komp się mniej grzeje
  • Odpowiedz
@Pietter: siedzę w biurze, ciepło, piję kawę, a jak wrócę to aż przyjemnie przy deszczu usiąść do komputera. Dla mnie bajka. Jakbym był u rodziców na działce to bym pewnie ognisko rozpalił - da się przy tej pogodzie, juz tak robiłem
  • Odpowiedz