Wpis z mikrobloga

@peetee lato się skończyło i piwniczaki i inne stulejkę czy przegrywa mają w końcu wymówkę żeby siedzieć całe dnie w piwnicy. Normalni ludzie którzy mają chociaż trochę życia towarzyskiego wolą wiosnę/lato bo przynajmniej można na weekend nad jezioro se pojechać, z kumplami grilla w ogródku zrobić. Nie ma strachu przed wracaniem #!$%@? do domu w lato (bo najwyżej się kimnie na ławce czy pod krzaczkiem i jest git) a w zimę to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@peetee: po co ci samochód przecież komunikacja miejska jest i wystarczy dojść 15 minut do przystanku potem poczekać 20 minut na autobus 2 przesiadki i cyk po 2 godzinach lejacego deszczu chlapy i pizgawicy jesteś już na przystanku i czekasz na autobus który zawiezie cię prosto do pracy potem tylko znowu do domu 3h a w plecaku możesz nosić że sobą ubrania na zmianę i bilet miesięczny.
Pobierz
źródło: comment_8LfX81ISzYE7HAN9wAnwxqEK4j5zDnHN.jpg
@peetee:
ja #!$%@?, gnije z komentujących, bo dla niektórych to jest albo upał podniecający, albo deszcz

takie skrajności niczym się nie różnią, a ja jako fan przyjemnego ciepła i około 20-23 stopni gdzie mogę spokojnie założyć krótkie spodnie żeby poczuć chłód, jak i długie spodnie żeby poczuć ciepło, jestem zrozpaczony, że takich osób jak ja jest mało