Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy ludzie jeszcze dosc czesto poznaja sie bolcuja i wchodza w #zwiazki z ludzmi poznanymi na imprezie ? Czy obecnie juz tylko #tinder #badoo i #sympatia ? Jak jest u was i waszym otoczeniu ? Ewentualnie jeszcze czy w waszym #pracbaza duzo ludzi wchodzi w zwiazki z osobami z #praca?

Gdzie #przegryw bez baby ma szukac swojego szczescia w #krakow ?
Czy tak popularne tu #kobiety z #ukraina to najlepszy kierunek i jedyna opca na #ladnapani ?

#pytanie #problemypierwszegoswiata #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz
źródło: comment_XXia5FsBqnoDV2M6cNojk27p9g8oiqmv.jpg
  • 70
SilnyBydlak: @wyjzprz2: A czy nie byloby dobre dla ciebie abys w kazdy wekend chodzil na impreze ? Dzieki temu dwa razy w tygodniu bys wykonywal nowe proby z laskami. Dzieki temu w koncu by sie udalo. Tym bardziej ze nie od dzis wiadomo, ze babeczki po kilku drinkach chetniej sie caluja... a czesto nawet i cos wiecej. Dodatkowy pozytyw jest taki ze gdyby nawet ci cos nie wyszlo to ona
@wyjzprz2

XD no on był sam plus raczej nie widziałam, żeby zagadywał do każdej dziewczyny na tej dość długiej ulicy

Takich co idą specjalnie na podryw widać z zachowania na kilometr, jeszcze w grupie to w ogóle. Samotny tajemniczy facet, który w sumie nie komplementuje na wstępie jak do tamtej pory wszyscy, jest bardziej intrygujący.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja swoją dziewczynę poznałem na badoo, miała konto 3 dzień. Spotkaliśmy się po 3 tyg chyba bo miałem poparzenie słoneczne ale to długa historia xD Dziwne bo badoo sobie już całkowicie odpuściłem po tym jak przez rok z nikim sie nie spotkałem, stawiałem na tindera - tam odbyłem z 4 "randki". Więc dobrą taktyką jest posiadanie #badoo oraz #tinder w tym samym czasie :D

@marcinkovvsky pominąłeś ważny aspekt, mówisz o