Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy ludzie jeszcze dosc czesto poznaja sie bolcuja i wchodza w #zwiazki z ludzmi poznanymi na imprezie ? Czy obecnie juz tylko #tinder #badoo i #sympatia ? Jak jest u was i waszym otoczeniu ? Ewentualnie jeszcze czy w waszym #pracbaza duzo ludzi wchodzi w zwiazki z osobami z #praca?

Gdzie #przegryw bez baby ma szukac swojego szczescia w #krakow ?
Czy tak popularne tu #kobiety z #ukraina to najlepszy kierunek i jedyna opca na #ladnapani ?

#pytanie #problemypierwszegoswiata #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz
źródło: comment_XXia5FsBqnoDV2M6cNojk27p9g8oiqmv.jpg
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania:

Kiedys wspominales ze jestes 8/10 z twarzy. Wolalbys zamienic kazdy 1 punkt wygladu twarzy na 10cm, czyli byc z twarzy 5/10 ale za to urosnac 30cm ? :)


Trudne pytanie. Twarz łatwo poprawić, więc chyba tak. Wydłużanie nóg kosztuje najtaniej 100k. A za kilka dobrych operacji twarzy zmieściłbym się w 50k.
@Atraktor ja się właśnie pytam na przyszłość, bo będę zmieniał pracę i na tym stanowisku na które będę aplikował na pewno będą jakieś dziewczyny i wiesz. Różnie to bywa ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba będę skazany na Tindera. W większym w porównaniu do wsi chyba ma większy sens
@gkioepsmnvjeslvnkuewalxpobnf: Są faceci 170 którzy mają laskę i są faceci 190, którzy nigdy nie byli w związku. Są faceci z brzydkim ryjem co mają laski. Są faceci z marną pensją co mają laski. Co ich wszystkich łączy? Nikt z nich nie narzeka, nie użala się nad swoim losem. Tymczasem u spierdoxów schemat jest ten sam: "mam super charakter i żadna mnie nie chce, co kur szm* Polki jedne. One patrzo