Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy ludzie jeszcze dosc czesto poznaja sie bolcuja i wchodza w #zwiazki z ludzmi poznanymi na imprezie ? Czy obecnie juz tylko #tinder #badoo i #sympatia ? Jak jest u was i waszym otoczeniu ? Ewentualnie jeszcze czy w waszym #pracbaza duzo ludzi wchodzi w zwiazki z osobami z #praca?

Gdzie #przegryw bez baby ma szukac swojego szczescia w #krakow ?
Czy tak popularne tu #kobiety z #ukraina to najlepszy kierunek i jedyna opca na #ladnapani ?

#pytanie #problemypierwszegoswiata #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy...

źródło: comment_XXia5FsBqnoDV2M6cNojk27p9g8oiqmv.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Kiedys wspominales ze jestes 8/10 z twarzy. Wolalbys zamienic kazdy 1 punkt wygladu twarzy na 10cm, czyli byc z twarzy 5/10 ale za to urosnac 30cm ? :)


Trudne pytanie. Twarz łatwo poprawić, więc chyba tak. Wydłużanie nóg kosztuje najtaniej 100k. A za kilka dobrych operacji twarzy zmieściłbym się w 50k.
  • Odpowiedz
PrzyjemnaBabcia: @Ion_cannon: @ruok: @Utero: @JudeMasonPolakozerca: @NexciaK: @kommie: @dewanderer: @dewanderer: @wihajster-z-dzyndzlem: @marcinkovvsky: @kabdul: @Dej_mi: To zakladac tindera czy zaczac chodzin na imprezy ? Mam wolna tylko jeden dzien w tygodniu i jest to sobota. Chce spedzac skutecznie czas !

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

AnonimoweMirkoWyznania - PrzyjemnaBabcia: @Ioncannon: @ruok: @Utero: @JudeMasonPolako...

źródło: comment_BNGplZFcue633p2TEI4bNdQj9vh1ZXyY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: WybitnaDziewczyna to zależy ile masz ale faktycznie słabo, teraz pierwszy lepszy student dostaje 3k na start. Jak jesteś młody to jeszcze nie jest źle, jak masz więcej niż 25 lat to współczuje. Ale zawsze są jakieś kursy, możesz coś zmienić
  • Odpowiedz
@Atraktor ja się właśnie pytam na przyszłość, bo będę zmieniał pracę i na tym stanowisku na które będę aplikował na pewno będą jakieś dziewczyny i wiesz. Różnie to bywa ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba będę skazany na Tindera. W większym w porównaniu do wsi chyba ma większy sens
  • Odpowiedz
@gkioepsmnvjeslvnkuewalxpobnf: Są faceci 170 którzy mają laskę i są faceci 190, którzy nigdy nie byli w związku. Są faceci z brzydkim ryjem co mają laski. Są faceci z marną pensją co mają laski. Co ich wszystkich łączy? Nikt z nich nie narzeka, nie użala się nad swoim losem. Tymczasem u spierdoxów schemat jest ten sam: "mam super charakter i żadna mnie nie chce, co kur szm* Polki jedne. One patrzo
  • Odpowiedz
Są faceci 170 którzy mają laskę i są faceci 190, którzy nigdy nie byli w związku.


@kabdul: są faceci co mieli 160 wzrostu i grali w NBA, i są faceci którzy mają dwa metry a nie potrafią rzucić piłką. Tylko co to ma #!$%@? dowodzić xD
  • Odpowiedz