Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy ludzie jeszcze dosc czesto poznaja sie bolcuja i wchodza w #zwiazki z ludzmi poznanymi na imprezie ? Czy obecnie juz tylko #tinder #badoo i #sympatia ? Jak jest u was i waszym otoczeniu ? Ewentualnie jeszcze czy w waszym #pracbaza duzo ludzi wchodzi w zwiazki z osobami z #praca?

Gdzie #przegryw bez baby ma szukac swojego szczescia w #krakow ?
Czy tak popularne tu #kobiety z #ukraina to najlepszy kierunek i jedyna opca na #ladnapani ?

#pytanie #problemypierwszegoswiata #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski i #niebieskiepaski czy...

źródło: comment_XXia5FsBqnoDV2M6cNojk27p9g8oiqmv.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
AluminiowaEkolożka: @ruok: pierwszy raz slysze o takim przypadku. Jesli nie sciemniasz dla atencji to opowiedz nam jak to wygladalo :) A nawet jesli sciemniasz... to opisz jak bys chciala zeby to przebiegalo !:) Byl miedzy wami kontakt wzrokowy przed jego podejsciem ? Dawalas mu znaki ??

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@Utero

Wiesz, rozumiem, że Ty prostytuujesz się na ulicy, ale na pewno zauważyłeś, że na ulicach miast są też ludzie którzy po prostu skądś idą, dokądś zmierzają...
  • Odpowiedz
jl: Przede wszystkim nie bądź przegryw, bo nawet Ukrainka nie będzie cię chciała. Sorry za szczerość, ale musisz coś sobą reprezentować. Nie musisz być od razu wygryw, ale miej pracę, stałe dochody, zadbaj o siebie (fryzjer, manicure), dobrana ubrania, higiena itd, jakieś hobby. I szukaj szczęścia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

No było to dość ciekawe, wracałam wieczorem z nocy muzeów i imprezy, on zagadał do mnie pytaniem o to, gdzie znajdzie pewne miejsce.

Spodobać mi się spodobał, choć ja nawet nie odebrałam tego jako podryw...
Zaczęłam mu tłumaczyć co gdzie i jak, a ponieważ były w moim mieście remonty, a ja byłam ze znajomą, która miała u mnie nocować w trakcie wyjaśniania wyszło na to, że przez remonty nasz środek transportu
  • Odpowiedz