Wpis z mikrobloga

Sklep Lectus24, macie jakieś opinie na ich temat? Przymierzam się do kupna mebelków w ich sklepie internetowym, ale wolę się najpierw upewnić czy nie wtopię. Ktoś, coś? #lectus #opinie
  • 34
  • Odpowiedz
@OP_i_nie: Lectus? Chyba kojarzę nazwę. Siostra u nich coś zamawiała, albo przynajmniej miała taki zamiar. Tak przynajmniej coś kojarzę. Jak sprawa jest pilna, to mogę do niej napisać, i podpytać o opinię na temat Lectusa. Daj znać.
  • Odpowiedz
@Karolcia83: No, byłbym wdzięczny za pomoc. Odezwij się proszę jak coś ci się uda ustalić. Zależy mi na opiniach, szczególnie tych z pierwszej ręki, bo to co mi się wyświetliło w Google dla "lectus opinie" i innych, pokrewnych fraz, na pierwszy rzut oka wygląda raczej mało wiarygodnie.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu zamawiałem meble przez sklep internetowy Lectus. Z jakiegoś powodu sklep został postawiony na domenie Lectus24, ale to już mniejsza o to, pewnie Lectus było zajęte. Nie będę się wypowiadał na temat kwestii wizualnych, bo to niech sobie już każdy sam oceni po załączonych zdjęciach, mi w każdym razie meble od Lectusa się podobają. Z jakością jest różnie, bo niektóre wydają się bardzo porządne (np, łóżko), inne mniej (stolik), ale
  • Odpowiedz
@OP_i_nie: Wczoraj przy okazji spotkania z siorą, poruszyłam temat opinii na temat sklepu Lectus. Tak jak wspominałam, siora jakiś czas temu poważnie rozważała zakupy u nich. A choć ostatecznie nic w Lectusie nie zamówiła, bo z tego co mówiła - wolała jednak obejrzeć sobie mebelki przed podjęciem decyzji na żywo, to jednak ma pozytywną opinię o sklepie. Przez jakiś czas korespondowała z przedstawicielką Lectusa, i rzekomo tamta odpowiadała bardzo sprawnie, rzeczowo
  • Odpowiedz
Czyli jak sam widzisz OPie na podstawie powyższych, Lectus ma opinie raczej pozytywne. Nie ma się więc co zastanawiać, tylko trzeba łykać, póki meble są jeszcze dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamiawialiśmy u nich graty do nowego mieszkania. Głównie z tego powodu, żebyło niedrogo i przez internet. Do tego wizualnie całkiem, całkiem. Jakość mebli nie jest powalająca, ale jak na swoją cenę dają radę. Jak dla mnie taka alternatywa internetowa dla ikeji.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś napisać, jak to jest z dokonywaniem zwrotów u nich? Bo mebelki rzeczywiście ładne, ale na zdjęciach. A jak będzie w rzeczywistości, to już może być inna kwestia. Dobrze by w takiej sytuacji było, żeby można dokonywać zwrotów, jak coś nie podpasi. A opinie na ten temat są podzielone. Jak więc jest w rzeczywistości z tym zwrotami w Lectus?
  • Odpowiedz
Halo? Pomoże ktoś? Jak to jest z tymi reklamacjami?


@maRRoKKo: Reklamacje ogarniają bardzo szybko, sprawnie i nie robią problemów ze zwrotem. Przynajmniej u nas tak to wyglądało.
  • Odpowiedz
Bo mebelki rzeczywiście ładne, ale na zdjęciach. A jak będzie w rzeczywistości, to już może być inna kwestia.


W rzeczywistości meble nie odbiegają zbytnio od tego co widzisz na zdjęciach. Wiadomo, że na stronkę dobrano odpowiednie kadry, i pewnie też nieco poprawiono kolory w fotoszopce ale ogólnie nie ma większych różnic. W każdym razie ja nie dostrzegłam, a zamawiałam u nich już kilkukrotnie na przestrzeni ostatniego półrocza.
  • Odpowiedz
Halo, halo, czy ktoś może podzielić się jakimiś nowymi opiniami na temat Lectus24, konkretnie ich sof? Marzy mi się jedna z ich strony, wkręciłam się w nią, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii dotyczących ich mebli wypoczynkowych. Jeśli ktoś wie, jak tam z kanapami w Lectusie, zna kogoś kto wie, albo kogoś, kto zna kogoś kto wie, to dawajcie znać! :D
  • Odpowiedz
Mam, znam, polecam :) Byłoby łatwiej, jakbyś podała nazwę i model kanapy, którą sobie upatrzyłaś, chociaż jeśli wystarczy Ci opinia na temat mojej kanapy z lectus24 to proszę bardzo :) Mam model Emerald, bez funkcji spania (nie wiem czy to istotne??) z założenia dla 3 osób, ale 4 na luzie się mieszczą bez ścisku. Jak dla mnie to jeden z lepszych zakupów ostatnich miesięcy, sofa prezentuje się zjawiskowo, jest obita welurem więc
  • Odpowiedz
Faktycznie, prościej byłoby, gdybym podała model -_- ten, który chcę to Landa – ona jest rozkładana podobnie jak wersalka. Obejrzałam sobie Twoją sofę na stronie lectusa i wygląda super, teraz dopiero mam dylemat :D Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia co do modeli kanap z lectusa z funkcją spania to chętnie poczytam, chociaż głównie dla spokoju sumienia, bo jestem już praktycznie zdecydowana :P Ale może komuś jeszcze się przyda :)
  • Odpowiedz