Wpis z mikrobloga

Sklep Lectus24, macie jakieś opinie na ich temat? Przymierzam się do kupna mebelków w ich sklepie internetowym, ale wolę się najpierw upewnić czy nie wtopię. Ktoś, coś? #lectus #opinie
  • 34
  • Odpowiedz
Firma Lectus24 to synonim kompletnego braku profesjonalizmu. Towar zamówiony 1 września, dotarł do mnie 12 października. Podczas składania zamówienia widniała informacja, towar dostępny w ciągu 6 dni roboczych.

Dostawa towaru: podczas opóźnionej dostawy towaru, po moim telefonie, okazało się że wysyłka będzie opóźniona! Zero informacji do mnie, że coś takiego będzie miało miejsce. Obsługa klienta = kłamstwo! Kolejny termin: 30 września, paczki nie wyszły! Oczywiście zero informacji ze sklepu mimo że wiedzieli
  • Odpowiedz
Wszedłem sobie z ciekawości w stary wątek i widzę, że dużo się pozmieniało od czasu, gdy byłem tu ostatnio. ;O Nigdy nie miałem problemów ani z zamówieniem, ani ze zwrotem czy dostawą, a zamawiam w lectus24 naprawdę sporo, od drobiazgów po szafy. Reklamacji w lectus24 nie robiłem, więc nie wiem, ale też nie wydaje mi się, żeby robili jakieś problemy, bo obsługa tam, jest na naprawdę wysokim poziomie. Może to jednorazowa sytuacja
  • Odpowiedz
W Lectus24 zamawiałam trzykrotnie, za każdym razem zamówienie spełniło moje oczekiwania. Same meble nie są może najlepszej jakości, ale jak na swoją cenę są jak najbardziej ok i do tego naprawdę ładne dla oka ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Obsługa klienta w Lectus24 też spoko, nie miałam z nimi żadnych problemów, pomocni. Tak więc jak dla mnie spoko, jeśli oczywiście nie oczekujesz bóg wie czego ( ͡°
  • Odpowiedz
Kolega podesłał mi wątek, bo zachwalałem mu Lectus24 i postanowił pogrzebać w Internecie w poszukiwaniu opinii. Ja sam rzadko piszę, ale tu aż mnie dziwi tak duża rozbieżność. :O Ja także nie miałem nigdy problemów z dostawą, a zamawiałam od nich już kilka razy – zarówno duże gabarytowo meble, jak i drobiazgi – zawsze wszystko się zgadzało, uwzględniając oczywiście czas podany na stronie. Chodzi mi o sytuację, w której na niektóre meble
  • Odpowiedz
Ja co prawda zamawiałam u nich pierwszy raz, ale też nie byłam przekonana na początku, a opinii o lectus24 nowych i wiarygodnych jest trochę mało ;/ jeśli to komuś pomoże w wyrobieniu sobie opinii to przerabiałam pokój przedszkolaka na pierwszaka, więc do wymiany były wszystkie meble w pokoju dziecięcym. Generalnie jak orientowałam się w innych sklepach meblowych to szału nie było, ani pod kątem wyboru, ani w kwestii ceny – w większości
  • Odpowiedz
Sklep lectus24.pl to dramat i wciskanie kitu. Nam szafka przyszła z poszarpanymi frontami i wystającymi drzazgami. Odpowiedzi firmy były takie
- 1 mail: nie przyjmiemy reklamacji bo to są naturalne cechy drewna
- 2 mail: nie przyjmiemy reklamacji bo producent chciał podkreślić cechy sztuki rzeźbiarskiej
- 3 mail: nie przyjmiemy reklamacji bo nie

Produkt oczywiście made in China, więc nie chcą przyjmować reklamacji bo pewnie sami nie mają możliwości zwrotu tego szajsu.
  • Odpowiedz
Dawno tu nie zaglądałem i mam wrażenie, że wątek trochę umarł, więc odświeżam – a jestem właśnie świeżo po metamorfozie domu na święta :D no dobra, z tymi świetami to może przesada, ale wiecie o co chodzi :D Nowe meble (stolik, szafka i komoda) oraz wszystkie dodatki (lampy, tekstylia, dywany i dekoracje) pochodzą z lectus24, zresztą tak jak pozostałe meble w domu, które mam już wiele lat i nic się z nimi
  • Odpowiedz
Ja także jestem stałym klientem lectus24 i jeszcze się nie zawiodłem na jakości kupowanych tam rzeczy. Nie robię co prawda metamorfoz wnętrza i całość mam już urządzoną jak chciałem (meblami z lectusa oczywiście), ale dokupuje pojedyncze przedmioty, dodatki czy dekoracje i jest to samo co z meblami – trwałe, fajnie wykonane i stylowe. No i nic się z nimi nie dzieje – stół, kanapa czy zestaw wypoczynkowy który mam z lectusa już
  • Odpowiedz
Tl:dr wszystko fajnie jak jest ok, Reklamacja to katorga. Meble średniej jakości. dot. szafek łazienkowych LORE

Zamówiłem dwie szafki z serii Lore na lectus24. Wszystko jest w porządku jeżeli chodzi o zamówienie i jego realizację natomiast zabawa zaczyna się kiedy coś jest nie tak. Dział reklamacji to jakiś żart. Przerzucam się mailami z działem reklamacji od miesiąca. Czas realizacji zamówienia to 5-6 dni, a oczekiwania na kilka reklamowanych elementów 3 tygodnie. Za
  • Odpowiedz
ja dorzucę swoją opinię - gówno najgorszej jakości, lectus24 to oszuści sprzedający chiński towar za pełnoprawną kwotę
  • Odpowiedz
@bemo @adrian-toporowicz: a co konkretnie kupowałeś? Jestem zainteresowany zakupem regałów Madu - Regał z półkami w kształcie łuków, biały. Dużo tańszy i wygląda na dużo solidniejszy, ładniejszy niż na westwing, czy ktoś może kupował albo ma doświadczenia z tego roku z tym sklepem?
  • Odpowiedz
Kupuję w Lectus24 od lat i jestem mocno zdziwiona opiniami, jakie pojawiają się w tym wątku. Urządziłam meblami z Lectusa cały dom, począwszy od jadalni, przez sypialnię i pokój dziecięcy, a nawet w tym ostatnim meble wyglądają bardzo dobrze, chociaż dzieciaki ich nie oszczędzają za bardzo. Ogólnie jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości mebli z Lectusa, jak i z obsługi – nigdy nie musiałam niczego reklamować, za to robiłam kilka zwrotów i
  • Odpowiedz