Wpis z mikrobloga

Jak widzę te wasze bóle dupy o to ile dziewczyny od was wymagają, to nie mogę wytrzymać ze śmiechu. Może to ja za mało wiem o świecie, ale jeszcze ani razu nie spotkałem dziewczyny, dla której warunkiem spełnionej miłości jest pieniądz, duże mieszkanie czy samochód. Po prostu przyciągacie takie dziewczyny. Choć ta teoria przegrywu do mnie przemawia. Sam jestem całkiem przystojnym osobnikiem, ale problem siedzi w mojej głowie. A wiecie co mnie najbardziej pociesza? Bolesław Leśmian. Nie chodzi mi tutaj o jego zajebiste wiersze, ale o niego samego. Był kurduplem, miał mniej niż 170 cm wzrostu, był chudy, pięknej twarzy tez nie miał, niektórzy nawet mówili, że wyglądał jak hobbit. I co? Przez całe życie żył w trójkącie z żoną i dwiema kochankami. Ba, kiedyś wpadł w takie potworne długi, że jedna kochanka z miłości sprzedała dom, aby swojego ukochanego spłacić. Kobiety mówiły, że przy nim czują się kobieco. Mówię wam Mirki, wssytsko jest możliwe, trzeba uwierzyć, a na pieprzone laski, wymagające hajsu i samochodu nawet nie patrzcie

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #lesmian #truestory #przegryw #wygryw
  • 8