Wpis z mikrobloga

@ruok Wiesz tutaj pod tagiem fitnessboners czasem wrzucają dziewczyny po "transformacji" i z tego co widziałem dotąd po zdjęciach tylko jedna była "czysta" .Potem małolaty widzą takie zdjęcia i chcą tak samo wyglądać i sięgają po syf jak prohormony. Dwie ze szczuplutkich dziewczyn złapały masę której żadna kobieta nie mogłaby naturalnie osiągnąć a inna choć szczupła była ponoć w stanie zrobić przysiady że sztangą 100 kg co jest niemożliwe.Najlepsza to Julia Vins
Wiecznie skrzywione mordy i fochy do swoich towarzyszy podróży. Co z wami nie tak?


@zajety_elektron: to widać nawet w losowej galerii handlowej...

może 10-20% par jest ze sobą zwyczajnie szczęśliwa a reszta... szkoda gadać... facet zajmuje się gówniakiem a kobieta gdzieś się wlecze za nim... włosy niezadbane, w jakimś starym dresie i jeszcze z pretensją ma ryju...
Nic dziwnego, że spada ilość małżeństw bo ludzie z mózgiem nie chcą wpakować się
@zajety_elektron: a ja dodam trochę miodu do tej beczki dziegciu. Tydzień temu leciałem do Gdańska z Londynu-Luton i lecieli sami zadbani i piękni ludzie serio! Wszyscy kulturalni i uśmiechnięci, ani jednej patologicznej gęby. To samo na lotnisku w Gdańsku (swoją drogą uroczym). Ale fakt, że jakiś czas temu też łapałem się na tym co OP... A różowe #!$%@?ą, bo jak facet się chce napić piwa na lotnisku o 6 rano, to
@bashy Niemki ladne..? No żes #!$%@? Czystą niemrę mozna rozpoznac z daleka. Jak w Niemczech widzisz ładną dziewczynę to jest to Polka albo rosjanka (ewentualnie mieszaniec).
@bashy do kogo ty w ogole piszesz przegrywie (sam sie tak nazwales). Masz takie obycie z kobietami jak małpa z pingwinem. A te prostackie i malo smieszne "usun konto" wsadz sobie do swojego worka dla przegrywa. A tak po za tym od #!$%@? cię nie wyzywalem. Mama pozwala ci na zbyt dlugie ogladanie youtuba co odbija sie negatywnie na twoje dziecinstwo.
@zajety_elektron: bez przesady nie każda laska z Polski to p0lka.
Te rakowe wstawki z bezlitosne.pl, memy o polkach witaminkach itp. to głównie najgorsze karyny wstawiają.

-tona taniego makijażu
-#!$%@? ubrania, każda karyna łazi w tych czarnych niby skórzanych kurtkach + adidasy xD
-#!$%@? tatuaż albo nawet kilka
-pali szlugi i wali do ryja najtańsze piwsko
-w wieku 25+ widoczna nadwaga, w wieku 30+ spasiony morświn
-łazi na każdy film papryka vegi,
źródło: comment_V4udxNTyu2mWQUVRIaHwGcXPek4iVU1L.jpg
@Matti28: nie jestem dzieckiem, nie jestem przegrywem. Wiesz co to troll agrescie? Masz mozg? To go uzywaj czasami. Mieszkalem w Niemczech sporo czasu poznajac przy tym rodowite Niemki. Oprocz #!$%@? charakteru Niemcow, Niemki sa pieknymi, zadbanymi koboetami. A ty jedyne jakie widziales to chyba na jbzd albo innym gownie. Jak chcesz dyskutowac to daj chociaz jakies argumenty. Jestes zwyklym debilem.
@bashy piekne i zadbane xD?? xD idz odrabiac lekcje ! Czytajac twoje wysrywy uwazam, że jestes przegrywem tym bardziej, że tak o sobie w nich piszesz A przez to, że jestes umyslową stuleją i zadna normalna Polka cie nie chce to juz twoj problem i nie obrazaj (swoich?) rodaczek i wlasnej matki. Chyba ze jest niemką i po niej odziedziczyles urode
@Matti28: Znow sugerujesz, ze Niemki nie sa piekne i zadbane ironizujac wypowiedz. Znow nie masz argumentow ;))))) Rzecz w tym, ze nie mam problemow w powodzeniu u kobiet m.in. p0lek. Przypuszczam, ze rucham dziewczyny takich jak ty typie ;) jak chcesz dyskutowac to argumenty p0laczku :)