Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 369
@zajety_elektron: byłeś kiedyś dłużej na Ukrainie że tak wychwalasz wyższość urody Ukrainek na Polkami? Poziom atrakcyjność wśród wszystkich kobiet wschodniej Europy jest ponadprzeciętny. Jedź do Niemiec UK to zobaczysz co to znaczy nie zadbane i brzydkie kobiety. Grubaski z tłustymi włosami i mordami jak damskie wersję orków z władcy pierścieni
a poza wyfiukaną mordką te polskie złośliwe narośle na cipce mają coś jeszcze do zaoferowania?


@raczej_schizotypal: dla facetów, którzy widzą je w ten sposób to na pewno nie xD

Bo owszem, spotkałem wartościowe kobiety, ale je wszystkie stulejki z wykopu określiłyby jako "3/10 would not bang" :)


@raczej_schizotypal: ile ty masz lat, że bierzesz pod uwagę opinię ludzi z wykopu i to w takiej kwestii jak ocenia wyglądu kobiety? xD
@ruok: ja tu w sumie trafiam tylko na #!$%@? się do wszystkiego. Za duży palec, za krótkie włosy, za duży nos i tak dalej, ale to może dlatego, że mam kluczowe tagi na czarno, więc jak już coś wypłynie, to właśnie w tym klimacie. Chociaż ostatnio był post z bardzo ładną dziewczyną, a tak została #!$%@?, że nie wiem jakie kobiety mają ci ludzie, albo o jakich marzą xD
I tak poza tym,o gustach sie nie dyskutuje wiec wygralem. Dla mnie i wszystiich ludzi ktorych poznalem (a bylo ich sporo) w uk zgodnie twierdza, ze polki ktore przyjezdzaja na erasumsa, wakacje itd., sa ohydne, latwe. Nie nadaja sie do niczego oprocz jednorazowego seksu. Ruchaja je tylko ci 'najslabsi' bo reszta ma na peczki fajnych dziewczyn na imprezach.
@bashy

:-D jebnąłeś jak łysy grzywką o kant kuli

Mojemu facetowi też nie podoba się w większości polska uroda, ale umie to kulturalnie powiedzieć. Więc nie wyglądam jak typowa Polka.

Ja tam codziennie w autobusie czy na uczelni widzę ładne dziewczyny z Polski, a mieszkam w Krakowie. Takie naturalne piękności, żadne Karyny.

Najbardziej podobają mi się Włoszki z krajów w których byłam do tej pory, ale tak samo i tam są brzydsze,
@ruok: no dla mnie Azjatki są paskudne, jeśli chodzi o wygląd kobiet, to jestem typowy alt right, tylko i wyłącznie białe i europejskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta mi nie podchodzi.
Ten karynski wygląd i makijaż wynika często z tego, że nie ma na to czasu i pieniędzy, bo trzeba się uczyć, po uczelni #!$%@?ć, żeby mieć gdzie mieszkać, a z takiej wypłaty starcza na opłaty +
@Defter mówię o halfasian. 100% Azjatki to oczywiście że nie. Może masz rację. Ale jeśli jest czas na zły makijaż to byłby też czas na delikatny.. A robią sobie z twarzy czekoladę z orzechami if you know what I mean()
W ogóle polski naród na przestrzeni około 20 lat bardziej stał się otyly.
@patrzpan

Po prostu mój niebieski nie ma konta i czasem się udziela, jednak głównie jestem tu ja.

Ja tam chodzę na siłownię czy basen regularnie, zależności co akurat wolę i nie jestem jedyną wśród znajomych. Choć też nie jest to ponad 50%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@zajety_elektron: oprócz tego, łatwo potwierdzisz swoją tezę poorzez zwrócenie uwagi jak dana osoba się zachowuje. Polka zawsze oprócz skrzywionej mordy patrzy się od dołu do góry na każdą inną napotką dziewczynę, tzw. wzrok zazdrości połączony z myślami które krytykują daną osobę.

Dlatego zawsze mam język angielski w telefonie i nigdy się nie przyznaje że jestem z Polski bo wstyd #!$%@?