Wpis z mikrobloga

@FlaszGordon: Dla mnie każdy może sobie mieć jaka chce opinie na jakikolwiek temat ale ma szanować innych i ich nie obrażać i nie uważać swojej opinii za lepszą od innych. Ja lubię dżem wiśniowy ale nie mówię, ze moim zdaniem osoby, które go nie lubią maja nierówno pod sufitem. Jeden lubi taki dżem a drugi nie i to tyle w temacie. I tak samo z wieloma innymi rzeczami.
@dnasstorm: W zasadzie to nie wiem kiedy miałbym się tymi dziećmi zająć bo w zasadzie u mnie typowe "nie mam czasu" ;p ale gdybym ograniczył się tylko do pracy 8h a później zgodził się żyć w syfie i jeść szit, to miałbym czas dla dzieci. Albo mógłbym żonie nakazać siedzieć w domu... ale wtedy ja musiałbym #!$%@?ć więcej, by nadrobić jej pensję... ciekawe perspektywy.
@Liwiia: Najpierw prowokujesz a potem piszesz, ze ktoś jest natrętny. Tak jak już pisałem- to, ze ktoś nie lubi dżemu wiśniowego nie oznacza, ze ma nie równo pod sufitem. To samo z dziećmi. Poza tym i tak już jest więcej dzieci na świecie niż potrzeba wiec lepiej adoptować niż ciagle nowe robić. Potem ta patola nie umie utrzymać i żebrze o 500+. Żenada xD.
@Liwiia: What, you don’t want kids? Ever? Who will look after you when you get old?” I choose to be CF and you have chosen to have two kids, let’s crunch the numbers. Assuming we both outlive our SO.

MY NUMBERS:

I will be $338k / $470k / $780k (a) richer than you. Based on 2 kids to age 17, dual parent: low / medium / high earners (see (a) below).
@Liwiia: Ale ogólnie na całym świecie tak. Lepiej takiego bidulka z domu dziecka przygarnąć. Wiele takich dzieci jest w Polsce. Poza tym dyskusja na temat, ze jeden lubi dżem wiśniowy a drugi nie xD. Jeden lubi dzieci a drugi nie i tyle. Jeden chce mieć a drugi nie. Jeden ma a nie chce mieć, ale boi się tego powiedzieć i cierpi z tym i #!$%@? na dzieci. Drugi ma i chce
@Liwiia: Ale to ty zaczęłaś ten temat-prowokację. To, ze ktoś nie lubi dzieci nie oznacza z automatu, ze ma nierówno pod sufitem. Koniec kropka, taki jest fakt. Jest wiele osób, które lubią dzieci a mają nierówno pod sufitem i wiele osób co nie lubią dzieci a maja równo pod sufitem. To nie jest czarno białe i to nie jest reguła. Jest multum innych czynników wpływających na ocenę tego czy ktoś ma
@dnasstorm: No ewidentnie taki jest wynik tego dodawania. Ja żyłem w domu, gdzie mama nie pracowała ale ojciec przynosil wystarczająco dużo kasy do domu, by nam starczyło. Niestety nie uczestniczył w moim życiu tak bardzo jak bym chciał, chociaż nie można odmówić - w weekendy był ze mną, nauczył mnie jeździć na łyżwach, rowerze i takie tam ale od pon do pt.to prawie go nie widywałem.
@kwiati: @OSH1980: Dokładnie, taka sama logika. Cały post jest bez sensu i po prostu głupi i nie podparty żadnymi dowodami naukowymi. Typowy wysryw „wydaje mi się, ze ..., BO TAK, bo intuicja” itp. Po prostu żenada. @kiszczak: Zaraz będzie ból dupy xD. Oj, nie dyskutuj z nimi, oni znają tylko czarne i białe, nic pomiędzy. @SmugglerFan: Dobrze, ze ma dzieci? A niby dlaczego dobrze? @Variv: Ale jak
@SmugglerFan: I w jaki sposób planeta Ziemia by na tym ucierpiała? Póki co ludzie jako gatunek niszczą planetę i zabijają siebie nawzajem. Wystarczy spojrzeć na historię ludzkości jaką patologią jest wieksosc ludzi.
@pupawolowa: Ale wiesz, ze są osoby, które maja Aspergera i lubią dzieci? I są osoby, które Aspergera nie mają i nie lubią dzieci. To nie jest czarnobiałe. Przytocz jakieś badania naukowe potwierdzające twój wysryw, ze osoby z Aspergerem nie lubią dzieci. To bzdura wyssana z twojego palca, po prostu żenada i podłość względem osób z Aspergerem.