Wpis z mikrobloga

  • 0
@Liwiia dlaczego ludzie którzy nie lubią dzieci mają nie równo pod kopułą?
Ludzie którzy nie słuchają metalu albo rapu też?
Ludzie którzy nie lubią ps4 albo Xboxa też?
No bo co ma Xbox czy metal do tego co kto ma pod kopułą? No właśnie. Co?
No bo co ma chęć posiadania lub umiłowanie dzieci do tego co ma się pod kopułą? No właśnie. Co?
Mi się wydaje że nic.
Ja nie mogę
  • Odpowiedz
@Liwiia: fajna zarzutka. Osobiście nie lubię dzieci z tego względu że są #!$%@?ące. Nic fajnego tak codziennie od 10 rano do 22 słuchać krzyków-pisków na dworze, jest więcej #!$%@?ących rzeczy no ale nie będę karmił trolla za bardzo ;d
  • Odpowiedz
@Liwiia: wytłumacz mi co jest takiego fajnego w słuchaniu darcia ryja, bieganiu za gówniakiem, wycierania kupy z obsranej dupy, wstawaniu o 4 rano, bo kolka, czy inna śmiertelnie groźna dolegliwość i skazywaniu się na wychowanie przez najbliższe 18 lat?
  • Odpowiedz
@Liwiia: Spokojna głowa, to bardzo powszechna opinia więc na codzień znajdziesz poparcie. Przecież musisz sobie zaszufladkować ludzi żeby Ci się łatwiej żyło.

Niektórzy muszą dołożyć sobie jakieś ideologie żeby móc patrzeć na innych z góry.
  • Odpowiedz
@Liwiia: mogłaś nie zauważyć, ale nie wyraziłam swoich poglądów, tylko zasugerowałam odrobinę szacunku dla osób, które mają inne zdanie niż Ty. Widzę, że nie mam szans w dyskusji z tak błyskotliwą osobą jak Ty.
  • Odpowiedz