Wpis z mikrobloga

@kirek: Wiesz przy dzisiejszym poziomie uczelni i ich natłoku studia może zrobić każdy. Dzisiaj to już nic dziwnego, że na egzaminach masz dostęp do notatek/książek. A projekt/ćwiczenia robione w domu stanowią często ~30% oceny z przedmiotu. I mówię tutaj o PW, a nie Wyższej Szkole Gotowania na Gazie z Wykorzystaniem Javy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kirek: Ale ja też nic nie mam do zarzucenia, chodzi mi o to że teraz do studiów wykładowcy podchodzą po ludzku, czy jest lepiej osobiście powiedziałbym, że tak. Jak będę potrzebował wzorów to mam książki i przede wszystkim internet.
@kirek: oczywiście, że nie są stratą czasu. To najlepszy czas w życiu zanim zaczniesz się użerać z robotą i stresami. Czasami mam żal, że tak późno wszedłem w programowanie i na początku dostawałem ochłapy, ale potem sobie przypominam jak fajnie było, ile znajomości miałem, jak miło czas spędzałem, wszystko wtedy, kiedy miałem na to jeszcze siłę. Po 30-stce siły zaczyna brakować, a nawet jeśli jest i nawet jeśli samemu się nie
@WyjmijKija: Ale czy studia uniemozlwiaja pracę czy udzielanie się w open source? Rozumiem że jeśli zrobiłeś magisterkę i majać 25 lat dostałeś się na 1 staż to pewnie na początku było słabo ale jakoś trzeba zacząć