Wpis z mikrobloga

@michael1v6: Chyba nie da rady jej wziąć, magii wody będziesz sie mógł nauczyć dopiero po wykonaniu zadań opiekunów. Jeśli Gallahad nie ma tych czarów to sie ich nie nauczysz, chyba że o czymś nie wiem. Ogólnie nie polecam wydawać PN na dużą kule ognia w 4 rozdziale, bo mała burza ognia może i zadaje mniej obrażeń, ale ma fajny rozrzut i świetnie sie sprawdza np. w walce z gromadką orków.
  • Odpowiedz
@michael1v6: Ja grając wojownikiem stosuję tę samą sztuczkę co w zwykłym G2. Podbiegam żeby Poszukiwacz mnie zauważył, ewentualnie strzelam do niego z łuku. Jak mnie zaatakuje, to chowam się za drzewo i zza drzewa idę do tyłu. Wtedy Poszukiwacz biegnie w moją stronę, ale cały czas dzieli nas drzewo. Jak już stoi blisko drzewa - podbiegam, on się przestawia na czar odpychający, a ja go ciacham szybko.
  • Odpowiedz
@michael1v6: Nie korzystałem i w sumie nie wiem czy warto, kup sobie zwój, idź wykorzystać na jakimś orku albo bestii. Nawet nie wiem jak ten czar działa :) Jedyną runą z jakiej jeszcze korzystałem jest absolutny must have czyli zamiana w krwiopijce, która całkowicie chroni przed upadkiem i pozwala się bardzo szybko przemieszkać po wodzie.
  • Odpowiedz