Wpis z mikrobloga

@Traficar: korzystając z okazji - ostatnio zauważyłem taki problem, że za każdym razem jak biorę trafficara jest gdzieś przerysowany. Muszę wtedy dzwonić na infolinię, oni sprawdzają, mówią, że mają to już zarejestrowane i można jechać. No i tak za każdym razem od 2 do 10 minut stracone. Da się to jakoś inaczej rozwiązać? Może jakaś informacja w apce o samochodzie.
  • Odpowiedz
@kasa: Nie musisz dzwonić z każda rysą, trust me :) Tylko większe wgniecenia, braki wyposażenia, zderzaków itp.


@Traficar: Funkcja "zgłoś stan samochodu" byłaby fajna. Robisz zdjęcie, opisujesz, wysyłasz. Jak uznacie, że to coś poważniejszego to kontak do zgłaszającego macie, a jak nie wymaga kontaktu to zgłoszenie robi za historię zdarzeń auta.
  • Odpowiedz
@Traficar: moglibyście pomyśleć na przyszłość o jakichś czujnikach dymu w autach, ostatnio wziąłem jedynego traficara w obrębie kilometra i śmierdziało strasznie szlugami, nie zgłaszałem tego tylko zaznaczyłęm smutną buźkę nt. czystości w środku :P
  • Odpowiedz
@TheMan: @DanioPL: @Traficar: najlepiej w tym okienku gdzie te buźki są. Dodatkowy przycisk "zgłoś uwagi" czy coś takiego i byłoby super. Ostatnio widziałem Trafi z wgnieceniem na zderzaku dość sporym. Na szczęście mój był ten obok, który wgniecenia nie miał... :) Nie miałem czasu aby zgłaszać na infolinii :((
  • Odpowiedz
@nowik: i do tego opis uszkodzeń, które na aucie już są, żeby nie tracić czasu na temat tego co już wiecie, albo naklejajcie jakieś naklejki na te uszkodzenia czy coś :D
  • Odpowiedz