Wpis z mikrobloga

@Madridista98: Ale to się tak nie robi, ziomek. Po prostu zapraszasz ją wieczorem na piwo. Siedzicie, gadacie, chwytasz ją za rękę lub (jeśli okoliczności są sprzyjające) dajesz całusa. I patrzysz na reakcję. Ja sprawę pociągnie, gadki są zbędne. Jak powie "spadaj, posuwasz się za daleko" - gadki też są zbędne. A podejście w stylu "Małgorzato, chcę Ci wyznać, że Cię kocham" jest faktycznie creepy.
@Madridista98: już teraz z góry mogę Ci powiedzieć, że jesteś #przegryw XD. Chcesz zrobić najgorszą możliwą rzecz, czyli zwczyajnie wyznać uczucie jakiejś l00szce. Jak chcesz sie za nią corva brać to lecisz z nią i pokazujesz samca a nie #!$%@? która zaraz skończy w piwnicy. Po spotykaj się z nią w kierunku #bolec #zwiazek , żeby sama zaczęła sie domyślać, że możesz coś od niej czuć i sam zobaczysz jak ona
@Madridista98 weź ją gdzieś zaproś, kup jej ulubiony drobiazg (słodycze najłatwiej, bo większość lubi), mówiąc, że będąc w sklepie przypomniało to Ci o niej. Skomplementuj wygląd (ale nie zwykłe "ładnie dziś wyglądasz", tylko np. "ta sukienka pasuje Ci do oczu" coś bardziej wyszukanego, dając zauważyć, że zwracasz na nią większą uwagę). Zaproś do miejsca, które bardzo lubi, albo jeszcze lepiej zaskocz ją czymś czego się nie spodziewa, ale na pewno jej się