Wpis z mikrobloga

@Madridista98: Hehe, ziomek, nie chcę Cię martwić ale wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś zarywałem do jednej koleżanki ze studiów, która mnie friendzonowała oczywiście i chciałem się z nią umówić na prawdziwą randkę. Zadzwoniłem do niej (zazdro, przegrywy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i powiedziała że się zastanowi i oddzwoni. Oddzwoniła za parę godzin że nie może, potem dowiedziałem się że ten wieczór i
@Madridista98: to nie tak sie robi. Zamiast wyskakiwać jak Filip z konopi to spróbuj rozbudować relacje poprzez czyny a nie słowa. Nie znam nikgo komu udałoby sie takie wystąpienie. To inaczej sie robi, musisz spędzać z nią czas sam na sam, próbować zdobyć kontakt fizyczny, dotyk, przytulenie, calus, pocalunek. Musisz ja rozpalić, wyobraźnię, uczucie- a nie liczyć na to że w niej cos juz sie tli, a ukrywacie sie przed soba
Ziomek, skoro po roku „fajnych relacji” dla Ciebie to coś więcej to znaczy, ze zajebiscie złe to rozegrałes i ona pewnie w ogóle się nie spodziewa twojego wyznania.
Tak czy siak trzymam kciuki ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Madridista98: Raczej ją zaproś na kawę, nie wyskakuj od razu z wyznaniami. Każdy normalny człowiek panikuje jak mu ktoś znienacka bez ostrzeżenia wyznaje uczucia.

@janeeyrie: jedna kobieta twierdziże znienacka wyznanie uczuć wywołuje pani ale druga kobieta @PomidorovaLova: twierdzi, że znienacka pocałunek to świetna sprawa.

Wyznanie uczuć z zaskoczenia jest do dupy ale pocałunek już tak xD

Ehh kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JulienSorel:
.>Normalnie kobiety
.>Dawanie dupy po klubach.

XDDDDD
Twoja ocena rzeczywistości to chyba reddit i jakieś #!$%@? śmiecio-brytyjki drące mordę o 3 nad ranem.
Idź, jedź do tej wyzwolonej Anglii i sobie leć do tych klubów. Ja #!$%@?ę, ktoś będzie uczył o kulturze innych, proponując kluby i #!$%@? karyn?

Jak taki jesteś socjalny to załóż klub z prawdziwego zdarzenia, do dyskusji, literatury lub wymiany poglądów.
No tak, #!$%@?, polskie bydło (z