Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
RoastieRoast - #tinder #P0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wz...

źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg

Pobierz
  • 337
@Bellie: masz zasadniczo rację, tylko że w stosunku do siebie. Dla innej na przykład kobiety najgorsze cechy włącznie z psychopatią 'znikają', gdy spełniony jest jakiś warunek - wzrost, kasa, (niezwykle rzadko xD) inteligencja, podobieństwo do ojca, podobne zainteresowania, określony kształt twarzy, pożądany zawód (znałem jedną, którą ciągnęło do informatyków jako ścisłych umysłów, inne lubią artystów - Modigiani nie miał żadnej innej pozytywnej cechy, a kobiet na pęczki), odpowiednie techniki socjotechniczne zastosowane
@Bellie Z tym że wymaga znacznie żadziej. Ale i tak mało który wymaga szerokości bioder czy miseczki bo widzi to na zdjęciach. A tej to nawet jak zobaczy że jesteś wysoki ale będzie miała wątpliwości to zapyta.
Facet może wymagać od dziewczyny dużych cycków, czy dupy, ale jak dziewczyna jest wysoka i chce wyższego partnera to - olaboga! Jak ona śmie śmieć! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: co za #!$%@?, to tak nie dziala... nie znam nikogo kto by odrzucil dziewczyne bo ma plaska dupe lub nie ma w ogole wcieca w talii, wszyscy moi znajomi sa zdania, ze dziewczyna jest duzo atrakcyjniejsza jak
@Bellie: A czy przypadkiem za jawne chwalenie sie takimi wymaganiami nie naraza sie na miano seksisty, szowinisty, przedmiotowego traktowania kobiet etc?
"Jak smiesz miec wymagania, kazda kobieta jest piekna czy to z malymi cyckami czy to z duza falda tluszczu."

Ale jak w druga strone kobieta pokazuje swoje wymagania to rowniez uaktywnia sie #!$%@? po obu stronach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja #!$%@? obie strony są siebie
@Bellie Mam wśród znajomych kurdupla lekko poniżej 170 cm, a cieszy się sporym powodzeniem. No ale on ma gadane.

Wiesz dlaczego spierdoksy zwalają swoje niepowodzenia na wzrost czy, nie wiem, to, że są 5/10? Bo to rzeczy od nich niezależne i ciężkie do zmiany. Poprawa ubioru? Wyrobienie sobie gadki? Szukanie dziewczyn na swoim poziomie? REEE jestem spaczony, żadna mnie nie chce, dajcie mi jakąś ładną szarą myszkę.