Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
RoastieRoast - #tinder #P0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wz...

źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg

Pobierz
  • 337
@Blaskun: kurde, załóż sobie konto gdziekolwiek jako kobieta to zobaczysz co faceci masowo piszą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki masz rozmiar stanika, jakie majteczki na sobie, w jakiej pozycji lubisz? Wszystko. A fotki wyślesz? A to, a tamto. Po prostu nie wstawiają tego w opisie.
@Szimu: a czemu mam mieć inne podejście do życia. Z liberalnego mam przejść na konserwatywne wieku 30+?
Raczej nie.
Jak mieszkałem w Polsce byłem gnojek i społeczeństwo sprzedawało takie kulturowe schematy że jak jesteś młody to wyszalej się z laskami a na żonę znajdź sobie taką porządna co na ciebie czekała całe życie oczywiście rób to szybko bo potem nie będzie już lasek.

Teraz już mnie ta macho kultura nie otacza
@Sandovan: Redpill to jest normicki tier, należy zwrócić się ku czarnej pigułce. To większość "normalnych" osób ma wypaczone spojrzenie na choćby inceli czyli po prostu osoby które by chciały zaliczyć ale nie mogą, bo cokolwiek, normictwo przyjmuje za pewnik że osoba która jest powyżej 20 roku życia a nikogo nie miała jest chora, śmieciem i ma paskudny ryj na równi z charakterem, co oczywiście zaniża jego atrakcyjność do zera. To tak
potem problem pojawia sie wtedy, gdy masz inne podejscie do zycia, szukasz kobiety ''z malym przebiegiem''


@omnibus_semper: potem problem pojawia sie wtedy, gdy jestes mna, masz inne podejscie do zycia, szukasz kobiety z ''malym przebiegiem'' teraz lepiej?
@Szimu: już nie można komentować czyichś wypowiedzi na publicznym forum? Chyba mi wolno. I chyba powinno być to chlebem powszednim w kraju gdzie większość ciągle komentuje styl życia innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Almost_a_wizard: Wydaje mi się że blackpill działa na tej samej zasadzie - całe społeczeństwo ląduje pod jednym parasolem i każda napotkana jednostka automatycznie jest przypisywana do jakiejś kategorii pokroju roastie czy cuck. Spojrzenie na wszystkich wokół staje się mocno spolaryzowane. Przy tym jeszcze wyszukiwanie jednostek pasujących do tezy. Jak na topie był GIGACHAD to tylko faceci się nim jarali :D No cóż, może nie rozumiem, miałem szczęście nie być incelem, ale
@lubelskikabanos: co z tego, że zegar tyka, skoro dzisiaj posiadanie dzieci jest mało popularne. A zegar ma znaczenie tylko w przypadku dzieci. Poza tym wszyscy ludzie mają wymagania, co z tego, że ona odnośnie wzrostu. Może znajdzie, może nie, jakie to ma znaczenie? Może woli być z sama, niż z kimś niższym, przy kim nie czułaby się kobieco - wiele wysokich lasek ma ten problem, że czują się "za duże", a
Wiecie co mnie #!$%@? w tym polackim dating game? Że absolutnie każda na tym tinderze czy innym syfie pisze że szuka czegoś poważnego i ma WYMAGANIA, powtarzam #!$%@? WYMAGANIA a i tak kończy ruchając się z jakimś typem, bo jest przystojny. Ma do tego święte prawo, bo to jej cialo i jej wola, ale PO #!$%@? JEJ TAKI OPIS I GRA POZORÓW. Gdzieś indziej na świecie tinder działa bardziej jako aplikacja do
@Bellie: jak nie lubisz seksu, to zaczynasz kalkulować czy ci się opłaca dać dupy. Ja na szczęście mam partnerkę która seks lubi.
Niemniej rozumiem że nie każdy ma ochotę uprawiać seks z pierwszym lepszym obcym