Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
RoastieRoast - #tinder #P0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wz...

źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg

Pobierz
  • 337
Chyba cię dupa boli, bo laska ci się spodobała, a przesunęła cię w lewo ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież tam nie ma ŻADNYCH wymagań, ona jest dosyć wysoka jak na dziewczynę, więc normalnie, że chce mieć wyższego chłopaka, ja na przykład nie chce żeby moja dziewczyna była wyższa.. logiczne, ale chyba nie dla ciebie.

Co do braku ONS to uwierz, że większość dziewczyny na tinderze to nie pojemniki
odrzucili za to że dziewczyna miała o jeden rozmiar tzytzków za mały, za małą dupę albo za to że czasem sobie kręciła włosy


@Hannahalla: zakladam, ze to mega skrajne przypadki, lub tylko pretekst, zeby je odrzucic
"dostaniesz jak się postarać". Czego tu nie rozumiesz?


@RoastieRoast: No to chyba jak ze wszystkim w życiu, nie? No chyba, że jesteś roszczeniowy, to wtedy wychodzą wpisy takie jak ten.

OP ma pretensje że jak dziewczyna nie chce się ruchać co chwila z innym to jest śmieciem i jak ona śmie śmieć nie popuszczać szpary xDDDDD


@Hannahalla: Złoty komentarz. Jego boli to, że w ogóle jest kobietą, bo jedyne co
Możesz być niski, brzydki, ale zabawny, wygadany, szalony - i laski się będą kleiły jak do miodu


@Bellie: Widzę że mamy tu eksperta, rozumiem że byłaś kiedys takim typem faceta? oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szimu: 20 lat i 5 partnerów o kurde jak mogły :)
Ja tam wolę takie co lubią się ruchać i dobrze to robią. Takie co miały jednego albo żadnego partnera to raczej nie umieją się ruchać za pierwszym razem lub o Zgrozo nie umieją powiedzieć na co mają ochotę.
A co ma atrakcyjność do stylu życia?
Ja myślę że seksualnie najlepiej pasuje się do partnera z podobnym temperamenten. Jak on lubi