Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wzrost i obowiązkowe zaznaczenie, że nie lubi seksu i traktuje go jako kartę przetargową. "Popuszczę szparę jak mnie zadowolisz, piesku. A teraz skacz. No chyba, że jesteś Chadem to się puszczę, ale wiedz, że normalnie tego nie robię" XD Fajnie też, że ona myśli, że dostęp do jej mokrej dziury to coś wartościowego XD
RoastieRoast - #tinder #P0lka Typowy profil P0lki czyli jedyne co ją interesuje to wz...

źródło: comment_jcXcu0cAdck4gYBac5Bzg40c1Lz7yhhc.jpg

Pobierz
  • 337
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W prywatnych wiadomościach piszą non stop.

@Bellie: tak z ciekawości, co dokładnie piszą?
"Sorry @Bellie, ale no wiesz, masz za małe, wstyd było by się na mieście pokazac,. Nic z tego nie będzie, nie pisz do mnie więcej."
Jak to dokładnie wygląda?
Krzywdę sobie Panowie robicie kisząc się w tych społecznościach incelowo redpillowych. Budujecie sobie obraz rzeczywistości na podstawie jakichś projekcji do których część społeczeństwa może i pasuje, ale wypacza wam to spojrzenie na zdecydowana większość normalnych osób. Na każdego z automatu patrzycie przez filtry w rodzaju "roastie", "chad", "cuck". Przecież tutaj mogłaby nawet się pojawić ta wymarzona idealna szara myszka a i tak zaraz by padło coś typu "ten opis że interesuje się
@omnibus_semper: brawo, potem problem pojawia sie wtedy, gdy masz inne podejscie do zycia, szukasz kobiety ''z malym przebiegiem'' bo takie ci odpowiadaja i o zgrozo ciezko znalezc. Mnie odrazaja kobiety, ktore mialy duzo partnerow i tyle, pisalem wszystko na przykladzie swoim i znajomych, nie o wszystkich