Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jest tu może jakaś dobra osoba z Poznania z pewną ilością wolnego czasu, która w sobotę byłaby chętna na zorganizowanie jakiejś wycieczki po Poznaniu? ;)

Chętnie bym zobaczył miasto, a osoby tam mieszkające raczej wiedzą, co jest fajne i co warto zobaczyć. Spacer, oglądanie, muzea, wystawy, etc.

#wy #poznan
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Czas się znajdzie. Ja specjalnie sobie odpuściłem wykłady i atrakcje w sobotę, bo tylko Poznania mi brakuje na mojej mapie zwiedzania największych miast w Polsce. ^^
  • Odpowiedz
@kptant Ja niestety czasu nie mam, ale z muzeów mogę Ci polecić sztuk użytkowych, archeologiczne, powstania wielkopolskiego i Henryka Sienkiewicza ;) Wszystkie są w obrębie Starego Rynku więc ze spokojem
  • Odpowiedz
@kptant: @polik95: @MentoZZer:

1. Śniadanie w Bo. Poznań (zrób rezerwację) - kozak! Jeśli nie będzie miejsca, to może Lawenda, Tostownia albo Ptasie Radio.

2. Tuż obok Muzeum Poznańskiego Czerwca w Zamku Cesarskim - mała, skromna ale interesująca ekspozycja
  • Odpowiedz
^^^ uzupełnienie:

KontenerArt nad Wartą powinien być otwarty, jeśli chcecie pomelanżować trochę w spoko klimacie pod wieczór. Na szoty/biforki zamiast Pijalni Wódki i Piwa, która jest spędem gimbusów, wybierzcie Berbellę (!) albo Miasto (tuż obok Starego Rynku).
  • Odpowiedz
Poznania mi brakuje na mojej mapie zwiedzania największych miast w Polsce


@kptant: A Białystok? Szczecin? ( )

Obudzę Cię w sobotę o 6


No to elo, bawcie się dobrze
  • Odpowiedz