Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potraktowała mnie ochrona Biedronki.

tl;dr
Zaparkowałem na czas zakupów przed sklepem Biedronki, ponieważ na całym parkingu w momencie parkowania nie było w ogóle wolnych miejsc. Obok mnie zaparkowane były dwa inne samochody - ich na zdjęciu nie ma, bo zdążyły odjechać.
Sytuacja: wychodzę do samochodu z zakupami, ochroniarz na mnie z ryjem, straszy bagietami, generalnie w mojej opinii zachowanie nieadekwatne do sytuacji, bo wystarczyło poprosić, żebym tak więcej nie parkował.
Sytuacja tak eskalowała, że poszedłem po kierowniczkę, bo ochroniarz w mojej opinii zbyt agresywnie i niekulturalnie się zachował. Kierowniczka przyszła, wzięła stronę ochroniarza, że dobrze zrobił, a na moją uwagę, czy nie mógł kulturalnie tego ze mną załatwić np. z uśmiechem powiedzieć:

Proszę Pana, źle Pan zaparkował - proszę więcej tak nie stawać, bo przeszkadza Pan


Ona mi odpowiedziała, że mają 10 tys. klientów i jakby za każdym mieli
chodzić i "prosić", żeby dobrze parkować to bla bla bla.

Czy ja mam całkowicie inne poczucie kultury i Waszym zdaniem ochroniarz rzeczywiście powinien był mi narobić takiego wstydu przy ludziach? (,)

Wersje rozszerzona, którą puściłem do centrali:


#biedronka #ewakuacjaboners #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #prawojazdy #kultura
K.....y - Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potrakto...

źródło: comment_rm1MRZTWzYoTubVokU5RYCENMxVPa8AW.jpg

Pobierz
  • 447
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kocury: lol? XD do czego ty się w ogóle człowieku odnosisz. Każdy ma prawo nawrzeszczeć na każdego. Nie publicznie znieważać (choć ponownie, jak nie jesteś prezydentem to nikt się tym nie przejmie) ani grozić, ale nawrzeszczeć jak najbardziej. Jak uważasz że nie to podaj mi podstawę prawną zabraniającą krzyczenia na ludzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
lol? XD do czego ty się w ogóle człowieku odnosisz. Każdy ma prawo nawrzeszczeć na każdego. Nie publicznie znieważać (choć ponownie, jak nie jesteś prezydentem to nikt się tym nie przejmie) ani grozić, ale nawrzeszczeć jak najbardziej. Jak uważasz że nie to podaj mi podstawę prawną zabraniającą krzyczenia na ludzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
Op to debil i jeszcze sie kłóci XD

Przynajmniej z pierwszą częścią zdania nie polemizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tytuswirt: mamy demokrację, masz prawo do swojego zdania - a ja jakbym się roztrząsał nad każdym komentarzem w sieci, to by mi życia nie starczyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K.....y - > Op to debil i jeszcze sie kłóci XD
 Przynajmniej z pierwszą częścią zdani...
  • Odpowiedz
Nagane? Zebys sie nie zdziwil( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwny czlowiek jestes¯_(ツ)_/¯

@sops: powtórzę ponownie co napisałem - nie do mnie należy decyzja. Jak uznają, że będzie premia, to proszę bardzo.
  • Odpowiedz
@Kocury: parking biedronki to chcac nie chcac przestrzen prywatna nalezaca do jeronimo martins i jestem niemalze pewna ze w regulaminie biedronki jest info o zakazie parkowania pod #!$%@? drzwiami xD
  • Odpowiedz
mniejsza z tym, że bieda prowokacja z wątpliwej oryginalności fotkami (+ żebry o plusy na kolejne foto), ale parking sklepu = zasady sklepu. domyślam się, że za parking odpowiada ochrona wybrana przez sklep, więc jak cieć mówi że masz #!$%@?ć to masz #!$%@?ć bo jesteś tu tylko gościem, a on reprezentuje właściciela terenu. a ochrona zamiast tracić czas na rozmowy to powinna cię pod nieobecność zastawić i kręcić beczunie, aż do przyjazdu
  • Odpowiedz
więc jak cieć mówi że masz #!$%@?ć to masz #!$%@?ć bo jesteś tu tylko gościem, a on reprezentuje właściciela terenu. a ochrona zamiast tracić czas na rozmowy to powinna cię pod nieobecność zastawić i kręcić beczunie, aż do przyjazdu bagiet, a potem beczunia razem z bagietami bo ochronie "nagle" samochody stojące za twoim zgasły i nie chcą zapalić ;)


@Shagot: zapraszam do składania podania na ochroniarza sieci Biedronka. Byłbyś niezłym
  • Odpowiedz