Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
Pobierz C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...
źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg
  • 149
@Cruise: Mam to auto trzy lata. Z napraw to wymieniłem wszystkie łożyska w kołach po kolei. Zaraz po zakupie ślizgało mi się sprzęgło (136k km teoretycznie, ale na pewno więcej). Uszkodził mi się odpowietrznik do przewodu od pompy wody (zainstalowałem zamiast tego wentyl od stara bo przewód tylko ASO i drogi xD). Uszczelka pod głowicą (przez moją jazdę bez tego odpowietrznika i przegrzewanie silnika :D) i czujnik temperatury wody.
Auto przez
@Cruise: mój ojciec mial ze 3 lata to auto (po spalaniu wnioskuje, że też masz diesla i to pewnie 2.0 hdi). Mi sie to auto mega podoba, wizualnie, wyposażenie, spalanie, 6 bieg autostradowy. Wszystko fajnie, ale jak jebnęła dwumasa, dpf i jakiś sterownik układu kierowniczego (płytka pcb z elektroniką, która jest w kierownicy z tego co pamiętam i w aso kosztuje 2500zł) to musieliśmy uciekać od tego auta biegem. Z nikąd
@Lluciano: możliwe, że to. Jasne, jakoś to bylo wymienione po kosztach taniej, ale koszta sie zrobiły takie ze po prostu uciekliśmy od tego samochodu. Na skode fabie, która biedna w srodku, biedna na zewnatrz, ale ojciec twierdzi do dzisiaj ze była darmowa w utrzymaniu.
@Cruise: ja na co dzień wierzę w badania statystyczne, a te są bezwzględne dla francuzów, gdzie wraz z fiatami i tańszymi fordami zajmują najwyższe miejsca w rankingach awaryjności...
Poza tym w mojej #pracbaza mam idealny przykład, że Renault to taki Apple wśród wśród marek aut. Kolega z biura ma renówę i nie ma #!$%@? jednego pojedynczego miesiąca, żeby czegoś w nim nie naprawiał, a w firmie ma tak dobrą renomę w
407 to bardzo udana sztuka. Ojciec kupil w 2006 2.0 HDi pozniej ja nim jeździłem i w 2013 sprzedalem wujkowi a ten niedawno przekazal go zięciowi. Autko obecnie ma 360 tys i poza jakimis #!$%@? jest bezawaryjne
@Cruise: poprzednie auto mialem francuza i bylem tak zadowolony ze kupilem jeszcze raz, mimo ze szwagier mechanik mi odradzal. Zadnych problemow nie mam z tym autem, a jezeli cos sie zużyje to czesci zamienne taniutkie. Niczego nie zaluje