Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
Pobierz C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...
źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg
  • 149
@kipowrot: tak, mówiąc "teraz" miałem na myśli "samochody do lat 5-7" czyli w sumie 2013+.

Tak, wiem że też Peżo jest starszy niż 2013, ale chodzi mi o same mity. Sam mam opla z roku 2007 i nie rdzewieje. Ale miałem też generację wcześniejszą i ruda go jadła jak miło.
@Ku_bas z ciekawostek mi na początku często się przepalaly ale odkąd kupuje droższe żarówki philipsa to nie mam z tym problemu.
@Cruise: megane '02 - grzane fotele, grzana PRZEDNIA szyba; do dzisiaj nie wiem jak do tego doszło podczas gdy niektóre samochody z tego rocznika i klasy miały wszystkie szyby w korbach, Ty jednak porównujesz nowszy samochód, a nie prawie pełnoletni.
Ale megane się jedzie jakby się siedziało na stołku - strasznie wysoko, fotel jest wygodny ale jakoś tak dziwnie. Takie samo wrażenie jest w peugeocie 1007, natomiast w audi, oplach, ani