Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
Pobierz C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...
źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg
  • 149
@Kacpa100: Mega kijowy plastik w środku, mega beznadziejny system inforozrywki, mega beznadziejna charakterystyka silników.

Traficar wystarczył mi żebym doszedł do takiego zdania. Najdroższy rdzalisman kosztuje 156k, to ja dziękuję.
Czemu francuzy są tak hejtowane


@Cruise: Nie są hatowane. To całkiem spoko samochody, nawet lepsze niż Octavia. Ot przednionapędówka jak wiele innych. Silnik 160KM tez nie rozbudza wyobraźni.
@Cruise: Koncern PSA (Peugeot & Citroen), to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie oraz jeden z tych, którzy mają iście #!$%@? na punkcie wysokiej jakości. Podobnie z Alfą Romeo.

Janusze się śmieją, że ktoś kupił fajną Alfę, która rzeczywiście jest samochodem quasi-sportowym w cenie passerati, mającego 3 razy skręcany przebieg. Sam miałem Citroena C5 z 2008 roku w automacie i był to jeden z najlepszych, a zdecydowanie najwygodniejszy samochód, który kiedykolwiek prowadziłem.
@Cruise: mała rada - nie lej do silnika byle czego i zmieniaj olej max co 15 tysięcy, a najlepiej co 10. Valvoline, Motul, Millers. Jak Cie przyciśnie z kasą to możesz śmiało zalać Lotosa Synthetic Plus. Olej bardzo niedoceniany, kosztuje bardzo rozsądne pieniądze i na stacji kupujesz 100% oryginał. Nie lej olejów z beczki. Możesz zastosować profilaktycznie płukankę Liqui Molly.