Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
Pobierz C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...
źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg
  • 149
mam


@siodemkaxx: kolejny debil
nie jesteś żadną próbą statystyczną
https://www.wyborkierowcow.pl/ranking-awaryjnosci-tuv-2018-raport/

Przegrani na literę F Ostatnie miejsca we wszystkich kategoriach zajmują trzy grupy na „F” – Fiaty, Fordy i „francuzy”. Włoskie auta szczególnie słabo wypadają, gdy są jeszcze względnie młode – powyżej 8 lat już nie występują na najniższych pozycjach. Zaskakują zwłaszcza tak popularne modele jak 500 i Panda. Nie przejeżdżają dużo, a mimo tego spora część aut nie zalicza przeglądów. Ford
@TwojStaryToKorniszon: w niemczech to wiadomo że wykażą że najlepsze są niemieckie xD wywalone mam na te rankingi, wielu znajomych i duzo ludzi z rodziny jeździ albo jeździła citroenami przez wiele lat i nikt nie miał żadnej poważnej naprawy dlatego wywalone mam na te rankingi xd
Pracuje w warsztacie na pomocy drogowej i powiem wam tak xD Passat b6 rdzewieje szybciej niż ta 407.
2.0 hdi jest lepszym dieslem od 2.0 tdi na pompowtryskach. Myślę że VW wygrywa jedyne na takiej płaszczyźnie że jest prosty i jest w miare łatwy dostep do wszystkiego, wiekszość nawet wiejskich mechaników ma waga i poradzi sobie z diagnozą. Marki koncernu PSA jak i Renault wymagają trochę większej wiedzy serwisowej i są troszkę
@bodekbb1: Który z droższych peugeotów ma belkę? z tego co wiem 508 ma wielowachacz z tyłu, zapożyczony zreszta od 407. A 308 ma belke ale nie jest DROŻSZYM peugeotem. W ogóle nie wiem co ci sie w tej belce mogło popsuć bo to juz nie 206 co miała belke skrętną tylko zwykła belka z sprężyną i amortyzatorem
@Niebadzlosiem mowimy o bardziej współczesnych autach, golf 3 to rzeczywiście prosty pancerniak, ale jego czasy bezpowrotnie juz minely. W tych rocznikach w 306 diesle tez byly nie do zajechania. U mnie w firmie berlingo 99 rok i #!$%@? 650 tys. Dzis na warsztacie na wymiane tarcz mieliśmy focusa 1.6 hdi 420 tys #!$%@? 2010 rok
@bodekbb1 no to jest autko bajeczka, proste silniczki zajebiste do gazu, diesle pancerniaki, fajnie sie prowadzi ojedynie liczniki i belka to jego wady. Ale jesli zgodnie z interwalem wymienia sie lozyska igielkowe w tylnej belce to potrafi wytrzymać max długo. Regeneracja 650zl uszkodznej belki z negatywem, takze nie jest to jakiś niewyobrazalny koszt. Wymienialem ostatnio w takim 206 2.0 ben popychacze, jak go wzialem na próbę to az bylem w szoku jak