Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...

źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • 4
@Cruise we francuzach psują się najczęściej pierdoły, które strasznie irytują. W poprzedniej 207 moich rodziców pękła rurka wysokiego ciśnienia pod silnikiem, samochód się przegrzewał. Jeden "znawca" chciał wymieniać uszczelkę pod głowicą, a skończyło się na 60 zł + wymiana. Potem odłączył się lewarek zmiany biegów od skrzyni, do wymiany plastikowy zacisk za 40 zł.
Teraz mają DS3, 1.6 thp 156km, super fura. Po 2 latach zepsuł się czujnik turbiny i zabrakło
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem 607 i stwierdzam że to wspaniałe auto , miałem z tym autem dwa problemy
Zegary stwierdziły przy 250k że zaczną cofać przebieg same oraz sterownik absu mi się uszkodził się tak że nie mogłem ruszyć autem
  • Odpowiedz
@Cruise: W czasach, gdy na rynek polski wchodził Polonez Caro, należało się wystrzegać aut na F: Fiatów, Fordów i francuskich. Mit upadł jakieś 15 lat temu, ale Polacy są za głupi, żeby dać się przekonać do tego, że jest inaczej.
  • Odpowiedz
@Cruise: dołączaj gostek do grupy na fejsie Peugeot 407 Klub Polska hehe

ja mam 407, super zajebiste auto, chociaż check engine jest na porządku dziennym xD owiele ładniejszy samochod niz te wszystkie e46 czy audice na ulicach
  • Odpowiedz
@Cruise: bo polak zyje tym co kiedys przeczytal we internetach xD i tym ze za komuny co od nimca to było lepsze... a faktem jest że francuzy są dużo lepsze pod względem utrzmania, awaryjności, spalania i komfortu jazdy niż te gówna składane z chinskich czesci w niemczech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz