Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...

źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg

Pobierz
  • 149
@Cruise:
Nowy Peugeot 508:

Kamera na podczerwień systemu Night Vision umożliwia wykrywanie pieszych lub zwierząt podczas jazdy w nocy lub przy ograniczonej widoczności i zapewnia optymalne bezpieczeństwo.

Wbudowany w przedni zderzak radar i kamera umieszczona w górnej części przedniej szyby współpracują automatycznie z adaptacyjnym tempomatem z funkcją Stop&Go. Funkcja dostosowuje prędkość samochodu do prędkości samochodu jadącego przez z przodu, aby zachować stałą odległość. Dodatkowo dostępny jest system utrzymywania środka pasa ruchu,
grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc


@Cruise: ja w Daewoo Leganza z 99r też miałem grzane fotele. Łączność BT miałem dzięki radiu Alpine.

jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l


@Cruise: to według kompa. Tak na serio, to dolicz do tego ze 2-3L. Radość się skończy, jak Ci przyjdzie dwumasę wymienić - komplecik ze sprzęgłem 2500zł.

Peugeot 407 ma na prawdę zajebistą sylwetkę i bardzo trwały wielowahacz. Sam chciałem