Wpis z mikrobloga

Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak marzenie. Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem, od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej. Silnik super wydajny, jadąc na trasie 170 km/h pali 6,5l, kosztował niecałe 20k.

Wygląda jak marzenie ()

#motoryzacja #pokazauto #peugeot
C.....e - Czemu francuzy są tak hejtowane, mam ten samochód pół roku i jeździ jak mar...

źródło: comment_RA9dSdkhdJupqkw3wxanAWeIioqnanMV.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
jak marzenie? jesli marzysz o gownie to ok


@Kamil_Wojtylak: już nie przesadzaj. Peugeot 407 to jeden z najładniejszych sedanów na rynku z na prawdę ponadczasową linią. Coupe moim zdaniem jest ładniejsze, niż w 406.
  • Odpowiedz
@Cruise: to proste: polactwo chce być tak bardzo niemcami, że nie uznają innych aut tylko niemieckie. Powiedz że kupisz auto spoza grupy VW to cie zjedza polscy patrioci spod znaku golfa i "kumpla mechanika co im o wszystko zadba".

Pół roku i się nie psuje :D Sukces na miarę alfy moreo.


Kolejny inteligenty tekst spod znaku "Głupcze, za te pieniądze mógłbyś mieć xx letnią markę premium!" i później co kwartał z
  • Odpowiedz
@Cruise:

Wyposazeniem nie odstaje na krok najnowszym modelem


odstaje, i to nie na krok, a na #!$%@? 3000km

od czujnikow parkowania, przez grzane automatyczne fotele na łączności bluetooth kończąc i wiele więcej.


takie rzeczy to miały już samochody w latach 80, nie licząc bluetooth oczywiście, na nikim to nie robi wrażenia w 2018 roku
  • Odpowiedz
Ja się właśnie przymierzam do zakupu 407. Znam już trochę Peueoty (miałem wcześniej 406 sedan i 460 coupe) może nie są bezawaryjnie, ale cenowo bardzo przystępne i dobrze wyposażone. Niestety przebiegi już się robią powoli kosmiczne :(
  • Odpowiedz
@Zielony34: oczywiście, że wyżej. Natomiast długość przodu jest mocno przesadzona. Przy wjazdach na wszelkie pochylnie, parkingi wyżej/niżej, garaże podziemne dużymi kątami wjazdu/zjazdu - wszędzie szorujesz hokejem.

Nie miałem 407, ale widzę na osiedlu jak koleś zaczepia. Przyglądnij się kiedyś na mieście, praktycznie każda ma przód poździerany od spodu:)
WojTech80 - @Zielony34: oczywiście, że wyżej. Natomiast długość przodu jest mocno prz...

źródło: comment_UJBMEZAdPSNXFbnQxm1D39oJ38YOn1i2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cruise Mam 407 2.0hdi i jak zeszłej zimy zacząłem mieć problem z odpalaniem na zimnym to 3 magików go robiło, miesiąc bez auta i setki cebulionów zanim się połapał trzeci o co dokładnie chodzi. Czterokrotna wymiana sterownika silnika. Jak się kupuje 407 to komputer z pp2000 powinien być w zestawie... W grudniu nie rozkladam drzewka tylko wniose deske rozdzielcza do mieszkania, tez bedzie choinka.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: @Cruise: możesz mieć samochód nowy z salonu z tymi bajerami za 60-80k. Nikt nikomu nie każe wydawać 300k, No ale polaczki tylko widza marki premium zapominając o innych.
I ogólnie samochód 10letni odstaje w #!$%@? od nowych. Już pomijając bajery jak spotify, jakieś czujniki martwego pola, czy nowoczesne systemy bezpieczeństwa, to nowe samochody dostają po prostu lepsza nowsza wersje techu.
  • Odpowiedz
@Cruise: Te wszystkie mity mają XXX lat i dotyczą modeli głównie z lat 90: "alfa garażowana u mechanika" "opel rdzewieje" "nie kupuj samochodów na F". Aktualnie większość samochodów to jeden #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 5
@Cruise ja swoim 407 zrobiłem 100000km i podczas tej pięknej podróży robiłem rzeczy tylko eksploatacyjne typu rozrząd, oleje, hamulce, opony. Właśnie przymierzam się do pierwszej poważnej "naprawy". Tylne amorki...
  • Odpowiedz