Wpis z mikrobloga

Mojego byłego kompletnie #!$%@?ło.
Rozstaliśmy się trzy lata temu, po sześcioletnim związku. Nie utrzymywaliśmy żadnego kontaktu.
Teraz dowiedziałam się, że się żeni. Sam mnie o tym poinformował w obszernym, dość ckliwym mailu, w którym stwierdził, że do żadnego ślubu nie dojdzie jeśli zdecyduję się dać nam szansę. Nawet choćbym pojawiła się w ostatniej chwili, już w kościele. Nagle się ocknął, że jestem miłością jego życia i z nikim innym nie chce go spędzić.
Teraz, w połowie drogi do ołtarza.

W sumie współczuję jego przyszłej żonie, która prawdopodobnie cieszy się ze ślubu, podczas gdy on albo naprawdę ciągle myśli o byłej i uważa, że rozstanie było błędem, albo po prostu desperacko szuka sposobu na ucieczkę z tego związku.

Maila zignorowałam, wydzwania- nie odbieram.
Co za dzban.

#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 128
  • Odpowiedz
@LisListopadowy: nie uwierzy, ale przy taktycznym rozegraniu z poświęceniem chwili na odstawienie przedstawienia roku:
znajdź kontakt do dziewczyny, prześlij maila
powiedz jej żeby udawała że nic się nie dzieje i przyszła na umówione spotkanie
jego też tam umów 15 minut wcześniej na jakąś kawę czy coś, przez tę chwile rozmawiaj normalnie
weź popcorn ( ͡º ͜ʖ͡º) i w sumie kogoś do ochrony na wszelki xD
  • Odpowiedz
@LisListopadowy: spytaj go w mailu o rozmiar obrączki jaką kupił dla Ciebie, żeby Ci dobrze pasowała, o adres kościoła, o której masz być i napisz, że przyjedziesz z rodziną żeby się nie zmarnowało wesele jak już wszystko zorganizowane. Dodaj, że nie ma czasu do stracenia i masz tylko jedną prośbę, chcesz jechać do ślubu rikszą z jego obecną (a za chwilę byłą) kobietą w roli kierowcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Problem polega na tym, że kompletnie jej nie znam. Po rozstaniu wyprowadził się na drugi koniec Polski, tam się poznali.

Inna sprawa, że gdybym jakoś do niej dotarła (może jacyś nasi byli wspólni znajomi pomogliby mi ogarnąć do niej kontakt), to zapewne i tak z tego wybrnie. "Komu wierzysz, mi czy kobiecie, której nawet nie znasz", "Jest zazdrosna, że ją zostawiłem, chce mi zniszczyć życie". ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@LisListopadowy: Mój eks chciał się ze mną żenić. W międzyczasie dorobił mi rogi z moją najlepszą (już eks)przyjaciółką. Do dzisiaj mam żal do naszej wspólnej znajomej, która wiedziała o WSZYSTKIM. Każdym jednym szczególe... Gdyby szepnęła choć słówko - bo miałam co do nich swoje podejrzenia - zaoszczędziłabym 2 lata życia na tego idiotę. Powiem tyle: lepiej zrobić coś, niż nic i potem obserwować, jak ktoś niszczy tę osobę. Jeśli nie uwierzy
  • Odpowiedz