Wpis z mikrobloga

Mojego byłego kompletnie #!$%@?ło.
Rozstaliśmy się trzy lata temu, po sześcioletnim związku. Nie utrzymywaliśmy żadnego kontaktu.
Teraz dowiedziałam się, że się żeni. Sam mnie o tym poinformował w obszernym, dość ckliwym mailu, w którym stwierdził, że do żadnego ślubu nie dojdzie jeśli zdecyduję się dać nam szansę. Nawet choćbym pojawiła się w ostatniej chwili, już w kościele. Nagle się ocknął, że jestem miłością jego życia i z nikim innym nie chce go spędzić.
Teraz, w połowie drogi do ołtarza.

W sumie współczuję jego przyszłej żonie, która prawdopodobnie cieszy się ze ślubu, podczas gdy on albo naprawdę ciągle myśli o byłej i uważa, że rozstanie było błędem, albo po prostu desperacko szuka sposobu na ucieczkę z tego związku.

Maila zignorowałam, wydzwania- nie odbieram.
Co za dzban.

#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 128
  • Odpowiedz
@LisListopadowy: gowno uwierzy. Widziałam z koleżanką (właściwie to pol szkoły widziało) jak chłopak innej całuję się z koleżanką z zajęć. Oczywiście powiedzialysmy. Facet nie musiał nawet klamac, bo ta idiotka uznała, że wszyscy zazdroszczą im miłości
  • Odpowiedz
Sam mnie o tym poinformował w obszernym, dość ckliwym mailu, w którym stwierdził, że do żadnego ślubu nie dojdzie jeśli zdecyduję się dać nam szansę.


@LisListopadowy: nie wahaj się, poinformuj ją o tym. Nieważne, czy Wasz związek rozpadł się z jego winy (bo on by to pewnie odebrał jako zemstę), czy nie, ale ze zwykłej ludzkiej uczciwości daj jej znać, co ją potencjalnie czeka po ślubie.

Co za #!$%@?. Gardzę.
  • Odpowiedz
  • 1
@LisListopadowy zadzwoń do niego w dniu ślubu że chcesz spróbować a potem go zlej, jak odwoła ślub to na pewno już nie będzie argumentu że była chce mu życie zniszczyć
  • Odpowiedz
A co jeśli to narzeczona włamała się na konto i wypisała takiego maila, a potem uda przed przyszłym mężem, że to on pewnie takie wysyła wiadomości i z nim zerwie, bo chce od tego uciec? #gownowspis
  • Odpowiedz
@LisListopadowy wszyscy piszą, że napisz do jego przyszłej żony. Nikt nie myśli, że to może totalnie zniszczyć życie tym ludziom. Tym i ich rodzinom. Przecież facet może jest zbyt uczuciowy, może był też wtedy pijany w trzy dupy jak pisał i dzwonił. To nie sprawi, że będzie lepiej, wręcz przeciwnie. A tak jak już będzie mieć żonę to raczej życie im się ułoży. Inna sprawa by była jakby ciągle przyszłą żonę zdradzał.
  • Odpowiedz
właściwie to pol szkoły widziało) jak chłopak innej całuję się z koleżanką z zajęć


@CzarneChmury: Słowo klucz: szkoły. Mam wrażenie, że mając -naście lat większość osób nie zna życia, nie ma żadnego doświadczenia i naoglądawszy się romansideł wierzy, że tak, to ten jeden jedyny już na zawsze. Nie zmienia to faktu, że najbardziej uczciwie jest przekazać dziewczynie z wpisu z jakim gagatkiem się zadaje. @LisListopadowy: Jeśli nie uwierzy, cóż. Jej
  • Odpowiedz
A tak jak już będzie mieć żonę to raczej życie im się ułoży


@medykydem: xD To tak nie działa... Z wpisu wynika, że on wydzwania cały czas. Raczej nie chodzi nawalony non stop.
  • Odpowiedz