Wpis z mikrobloga

mirki dzis dla mnie wazny dzien, po wielu latach przymusowej rozlaki wkoncu spotkam sie ze swoja corka. przez dlugi czas bylem bardzo niewporzadku wobec swojej dziewczyny, zle sie prowadzilem mozna mnie bylo nazwac patusem choc w srodowisku w ktorym sie wychowalem nie jest to obrazliwe slowo. mozna by tu wiele napisac zlego o mojej przeszlosci ale wazne co jest teraz.. rzucilem uzywki, znalazlem prace, czasem zajrze sobie na mirko..
ale mam cholerna treme, moja corka nie jest juz malym dzieciakiem ktorego nosilem na rekach tylko kumata dziewczynka ktora pewnie zada mi wiele niewygodnych pytan.. sam nie wiem czy z tego wybrne moze rzuci ktos cieplym slowem albo plusikiem na zachete :/ w sumie takie troche #pokazmorde choc mocno nieaktualne za kazdym razem wzruszam sie gdy na nie patrze
#gownowpis #oswiadczenie
źródło: comment_6ImyweJ5HvlkSpzIxJDkZAzlPBdroAkP.jpg
  • 166
Z perspektywy osoby, której ojciec byl tchórzem i blaznem moge ci doradzic żebyś sie nie plątał i przyznał do swoich błędów, jeszcze nie za późno być jej tata..
@fajkonos: oj dzieciaki czym wy sie podniecacie? czy wy jeszcze wiecie co to jest bait, zarzutka i na czym polega? jestesmy pelikany ta? bo nie poznalismy jakiegos marnego strimera, na tym polegal ten zart? czy na tej opowiesci ktorych na pęczki na tym świecie ;) bait to jest cos w co trudno uwierzyc ale jest w naszej glowie dopuszczalne, cos szokującego. Jak dorośniecie to moze skumacie ze takich historii jest mnóstwo