Wpis z mikrobloga

mirki dzis dla mnie wazny dzien, po wielu latach przymusowej rozlaki wkoncu spotkam sie ze swoja corka. przez dlugi czas bylem bardzo niewporzadku wobec swojej dziewczyny, zle sie prowadzilem mozna mnie bylo nazwac patusem choc w srodowisku w ktorym sie wychowalem nie jest to obrazliwe slowo. mozna by tu wiele napisac zlego o mojej przeszlosci ale wazne co jest teraz.. rzucilem uzywki, znalazlem prace, czasem zajrze sobie na mirko..
ale mam cholerna treme, moja corka nie jest juz malym dzieciakiem ktorego nosilem na rekach tylko kumata dziewczynka ktora pewnie zada mi wiele niewygodnych pytan.. sam nie wiem czy z tego wybrne moze rzuci ktos cieplym slowem albo plusikiem na zachete :/ w sumie takie troche #pokazmorde choc mocno nieaktualne za kazdym razem wzruszam sie gdy na nie patrze
#gownowpis #oswiadczenie
fajkonos - mirki dzis dla mnie wazny dzien, po wielu latach przymusowej rozlaki wkonc...

źródło: comment_6ImyweJ5HvlkSpzIxJDkZAzlPBdroAkP.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • 2
@fajkonos poważne tematy zostaw na razie, wytłumaczysz jak będzie starsza. Na razie poswiecaj jej jak najwięcej czasu, więcej nie trzeba :)
  • Odpowiedz
@fajkonos: odpal może jakiegoś wspólnego streama z córką, w dzisiejszych czasach mało jest pozytywnych ludzi dających przykład jak powinny wyglądać prawdziwe relacje z rodziną
  • Odpowiedz
@fajkonos jeśli nie bait: bez wchodzenia w szczegóły o ćpaniu. może powiedz że tata zrobił błąd, ale go zrozumiał i teraz naprawia. I że ważne jest uczyć się na błędach i ich nie powtarzać.
  • Odpowiedz
@fajkonos: dzieci wyczuwaja fałsz na kilometr i tracą zaufanie do osoby nieszczerej. Ja radzę szczerze powiedzieć córce jak było, dostosowując słowa do jej wieku. Powiedz że byłeś młody, nie do końca dorosles do odpowiedzialności i popełniłes błędy bo nie rozumiałes co jest ważne. Ale teraz zrozumiałes i chcesz to naprawić. Myślę że da się uratować Waszą relacje ale będzie to wymagało dużo pracy - przede wszystkim wspólne spędzanie czasu gdzie będzie
  • Odpowiedz
@fajkonos: w to co takiego konkretnie robiłeś jeśli można wiedzieć? Niektórzy raperzy wpierw muszą pocpac i popić, aby znaleźć swoje flo, może z tobą będzie podobnie. Pamiętaj, że braci się nie traci
  • Odpowiedz