Wpis z mikrobloga

@jazmojegopokoju: zostawię komentarz bo tez chce wiedzieć.

Ja myśle o Nowej Zelandii. Chetnie przyjmują tam ludzi, bo jest ich mało. A szczególnie jeśli człowiek biały itd. To już w ogóle łatwo się tam osiedlić.

Ale najpierw tu muszę zrobić lvl i dopiero myśleć o wyjeździe
@trololo55: myśle, że wątpię. Bzdura, tak jak to, że w Londynie ciagle pada. Pogoda w Melbourne jest przewidywała do bólu. Od wiosny do jesieni temperatura rośnie o kilka stopni każdego dnia, potem gwałtownie spada i mocno wieje (często z deszczem, burzą; w tamtym roku był dzień w którym temperatura spadła o 20 stopni w godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i ponownie rośnie... i tak w koło.
@lemkoo: o te zmiany temperatur mi chodzi, każdego dnia ciepło, zimno, deszcz, burza itd. Samo miasto niby spoko, bardzo zbliżone do europejskich metropolii ale Sydney jak dla mnie jest znacznie fajniejsze, może przez klimat i plaże ;)

Jakbym miał się wyprowadać z Polski to najprawdopodobniej kupiłbym jakiś dom na wybrzeżu koło Coogee, Bronte albo Bondi. Ewentualnie Manly, ale tam już trochę #!$%@?ówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najprawdopodobniej kupiłbym jakiś dom na wybrzeżu koło Coogee, Bronte albo Bondi


@trololo55: Za ten sam piniądz, to wykupiłbyś 3/4 Radomia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuje za marzenia!