Wpis z mikrobloga

@Manah: Rynek już się oswoił z ETFami. Na początku rynek na to mocno reagował, ale z każdą decyzją SEC to się zmieniało. Owszem, jeśli będzie pozytywna decyzja, co się zapewne prędko nie stanie, to na pewno będą jakieś pompy, ale na chwilę obecną Bakkt wg. mnie to wydarzenie tego roku, które może sporo namieszać, o czym przekonamy się już niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CryptoMirek: @Manah: @Smule: Wieczne biadolenie o ETFach, te jeśli przejdą to mam nadzieje że na cały coin market cap (choć wiadomo pytanie jaką pulę będą uwzględniać) bo po pierwsze takie jest główne załozenie ETFów a po drugie rotacja krypto jest spora a sam Bitcoin nic nie wnosi poza swoją spekulacyjną rolą - i już przynajmniej nikt się z tym nie kryje, nareszcie sie go też juz nie utorzsamia z
Po twoich wypowiedziach mam wrażenie jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości.


@Manah: I masz rację, bo na tym polega aktualne wyważanie rynku charakterystyczne dla wszystkich wczesnych faz implemetacji względnie nowych rozwiązań. Właśnie obserwujemy starcie rzeczywistości, czy to była czysta bańka/piramida i ostatnia wykończeniowa faza spekulacyjnego wzrostu rynków kapitałowych w okresie ich najdłuzszego wzrostu ...czy faktycznie zalążek czegoś nowego. Z tym że to nowe wcale nie musiało przyjmować formy krypto-securities z wyceną podlegającą
@Saeglopur: Nie Quantum a Quorum. Ten scentralizowany wynalazek to zwykłe ETH. Jedynie konsensus jest zmieniony na PoA. JP Morgan nie zaoferował nic co by było lepsze od zwykłego ETH. W gruncie rzeczy sami prawie nic nie robią, czekają co nowego podrzuci Vitalik.

Quorum is designed to develop and evolve alongside Ethereum. Because it only minimally modifies Ethereum’s core, Quorum is able to incorporate the majority of Ethereum updates quickly and seamlessly
Żaden z was nie ma racji... Najlepsza walutą jest wyngiel. Kopać go może każdy, niezależnie od statusu oraz łatwo go zamienić na energię lub inne towary... Wynglem można handlować na wielu giełdach... Powiecie "zaraz chwilą ale pod ziemią nie ma bloków"... A ja mówię proszę bardzo, na powierzchni jest ich cała masa. Przepiękne bloki z wielkiej płyty a w nich przestronne mieszkanka.
@Manah Quantum/Quroa ;P Sam fakt że oferuje i reczy za niego wobec swoich klientów JP przebija cokolwiek już na rynku jest. Oni nie dosc że potrafią to sprzedać to już mają gotowa siatkę korporacyjnych odbiorców wielkiej skali, tego nikt nie przebije choćby był w połowie takim eh-entuzjasta jak ja :F