Wpis z mikrobloga

[U]: Uczeń
[J]: Ja

[J]: Słuchaj, nie wiem, jak mogę Tobie jeszcze lepiej to wytłumaczyć. Chętnie powołałabym się na postać z pewnej gry komputerowej, ale to już nie Twoje pokolenie...
[U]: Ale jaka gra? Pani powie!
[J]: Aj tam. Nie znasz pewnie... „Diablo” pewnie nie kojarzysz?
[U]: NO RACZEJ, ŻE KOJARZĘ!
[J]: (ʘʘ) A w dwójkę grałeś!?
[U]: Jasne!
[J]: No! To w trzecim akcie, jak opuszczałeś Doki Kurast i cisnąłeś do Dżungli Łupieżców, to (...)

...i tak to się powoli pracuje w tej szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #szkola #diablo2 #heheszki
  • 103
@Sansenoy: stare: U nas ksiądz ma powszechnego respecta za bardzo trafne riposty, brak fanatyzmu i ogólnie łebski facet jest. Jakoś w zeszłym tygodniu kumpel się go pyta: "Dlaczego Jezusowi respawn zajął aż trzy dni?", a ksiądz do niego (bez chwili zwątpienia i z kamienną twarzą): "Respawn, kolego? Jezus ma god mode, a na dodatek jest adminem tego serwera"
@Sansenoy: i tak powoli znajdziesz sie w sytuacji gdzie uczniowie wleza ci na glowe. Fajnie to wyglada w tej chwili bo to porces, ale jeszcze kilka takich zagrywek bez ultrasurowosci dla rownowagi i powiadam ci, bedziesz w ciemnej dupie.

do tego pisalas wczesniej ze wozna pomylila ci z uczennica. To plus tego typu rozmowy to priosta recepta na stopniowe #!$%@? dyscypliny. Pisze w dobrej wierze, bo wiem jak sie tego typu
Na szczęście nie uczę języka polskiego, a poza tym mam prawo popełniać błędy.


@Sansenoy: No na szczęście. A gdybyś nie uczyła matmy to by znaczyło, że masz nie umieć dodawać?
Wystarczyło poprawić błąd skoro tyle osób zwróciło Ci na niego uwagę.
Jeśli faktycznie jesteś nauczycielka to masz wpływ na to jak będą się wysławiać uczniowie.

Czy masz jeszcze do mnie jakieś pytanie? :)

Trochę żal. Pzzejmujesz głupiutkie odzywki dzieci zamiast sama