Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Zostałem dzisiaj ojcem, więc #chwalesie

Blablador, suczka. Będę o nią dbał, będę ją karmił, będę wyprowadzał nawet jak deszcz, śnieg czy wilki jakieś XD

Wytrenuję ją na psa bojowego, zaliże Was wszystkich na śmierć ()

Pierwsze siku - na chodniku!

Nie mam pojęcia jak ją nazwać. Ma rodowód - czy psy z rodowodem nazywać tak jak konie? Podoba mi się "Na Razie Nie Je Butów" ale sam nie wiem, dlatego trochę #kiciochpyta

#smiesznypiesek #psy #zwierzaczki
Pobierz
źródło: comment_yfwCSsZQX9UTw6tcnKVOBoN1bVfbwk2K.jpg
  • 109
@matra czyli, że jeżeli już są szczenięta z pseudo hodowli, to nie należy im się dom i zabranie ich ze złych warunków? W zasadzie w imię czego? Gościu wymarzył sobie labradora i znalazł go taniej. Nie wnikał , czemu taniej i w jakich warunkach był trzymany, bo ludzie którzy nie marzą o wystawach, mają to w dupie. Owszem, mógł zapłacić te 1500-2500 za rodowód, ale nie zależy mu na tym. Skoro wziął
@ffdgh: No to faktycznie przykre, jak przed kupnem miał okazję poczytać i mimo to się zdecydował ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednak nadal podkreślam - trzeba zwracać uwagę w jaki sposób próbuje się udowodnić swoje racje, bo czasem rezultaty mogą być odwrotne do zamierzonych. Życzenie mu nieszczęść czy wyzwiska jak powyżej, to przeginka - nawet jeśli walczycie w dobrej sprawie - taki styl wypowiedzi go nie przekona, bo
@stahustahowski: to się oczywiście nie musi stać, ale po pierwsze - coś niezależne od właściciela to indywidualny charakter psa, a drugie - niesamowita praca nad nim, i socjal, i szkolenia. Do tego trzeba zaangażowania i wiedzy, a tutaj to, cóż..

@julianna_cebulanna: zastanawiam się jak odpisać, żeby Cię nie obrazić. Masz 15 lat? Bo to by jeszcze tłumaczyło tę śmieszną logikę.

to taki pies jest lepszy, bo ze schroniska, a nie
Nie każdy wie o co chodzi z rodowodami


@shitty_support: oni chyba nie mają pojęcia, że takich psów nad jakimi oni się spuszczają jest na świecie może promil. reszta to jakieś tam kundelki, które jakoś sobie żyją, jedne lepiej inne gorzej.

czemu mnie nie dziwi treść twojego komentarza


@Sholer: bo jest trzeźwy? ortodoksyjni wielbiciele psów zachowują się jakby byli oderwani od rzeczywistości

@Pepperek: przecież sama napisała, że ma #!$%@? w
@matra: Po prostu mówię jak czyta się i odbiera posty w takim tonie (nie że konkretnie Twoje, chodziło mi o atmosferę w tym wątku ogólnie) i że ujmuje to wiarygodności sensownym argumentom a druga osoba skupia się na tym, żeby się obronić a nie żeby wynieść z sytuacji jakąś pożyteczną wiedzę. Oczywiście możesz mieć inne metody i ja to jak najbardziej szanuję. No i oczywiście rozumiem, że nerwy czasem puszczają w