Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Zostałem dzisiaj ojcem, więc #chwalesie

Blablador, suczka. Będę o nią dbał, będę ją karmił, będę wyprowadzał nawet jak deszcz, śnieg czy wilki jakieś XD

Wytrenuję ją na psa bojowego, zaliże Was wszystkich na śmierć ()

Pierwsze siku - na chodniku!

Nie mam pojęcia jak ją nazwać. Ma rodowód - czy psy z rodowodem nazywać tak jak konie? Podoba mi się "Na Razie Nie Je Butów" ale sam nie wiem, dlatego trochę #kiciochpyta

#smiesznypiesek #psy #zwierzaczki
s.....s - Dzień dobry!

Zostałem dzisiaj ojcem, więc #chwalesie

Blablador, suczk...

źródło: comment_yfwCSsZQX9UTw6tcnKVOBoN1bVfbwk2K.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@nama: haha, OSPR KENNEL CLUB. Czytam, że w Polsce jest to pseudozwiązek, więc pies ma pseudorodowód.

Najważniejsze, żeby psiak był szczęśliwy i przyniósł domownikom samą radość.
  • Odpowiedz
Najważniejsze, żeby psiak był szczęśliwy i przyniósł domownikom samą radość.


@supersonicmikeoftheskies: ależ oczywiście. Srał pies badania genetyczne rodziców, jakość życia matki, to czy nie jest dopuszczana zbyt często i czy w czasie połogu jest zadbana. Srał pies odpowiedzialność w kryciu i w poszukiwaniu odpowiedzialnych domów. Srał pies to, w jakich warunkach mogą przebywać młode.
#!$%@?ć wszystko, bo najważniejsze jest Ty, Twoje.
Widzisz czasem coś ponad koniec własnego nosa?
Ponawiam pytanie
  • Odpowiedz
@matra:
@nama

ale o co chodzi? O wywalenie 3k na pieseła? Tyle trzeba wydać, żeby być szanowanym psiarzem? Nie o rodowód tutaj chodziło, tylko o pieska, ludzie :) A mój wpis z rodowodem to troszkę dla beki, weźcie maść jakąś...

Mój Ci ten pieseł i na pieczyste go przerobić nie dam!
  • Odpowiedz
Mój Ci ten pieseł i na pieczyste go przerobić nie dam!


@supersonicmikeoftheskies: aha, czyli jeśli jego matka jest kryta w stodole co cieczkę, to już masz to w dupie?
Wiesz w czym chodzi o rodowód? Szkoda ci było pieniędzy, jednorazowego wydatku, na zdrowego psa po zadbanych przebadanych rodzicach, i masz czelność rodowód nazywać papierem upoważniającym do szacunku? Nie widzisz swojej pychy?
Tak, rodowód upoważnia do szacunku, bo posiadacze psów rodowodowych
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies: nawet mi cię nie żal. Odpowiedziałam Ci w wątku, w którym zadałeś pytanie, nie beza powodu wspomniałam o ZK i i tak to #!$%@?łeś robiąc swoje, byle taniej.
Szczerze? Obyś poznał ból braku wczesnej socjalizacji i przedwczesnego dołączenia szczenięcia od matki i stada. Za własne skąpstwo i chytrość. Powodzenia.
  • Odpowiedz