Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Zostałem dzisiaj ojcem, więc #chwalesie

Blablador, suczka. Będę o nią dbał, będę ją karmił, będę wyprowadzał nawet jak deszcz, śnieg czy wilki jakieś XD

Wytrenuję ją na psa bojowego, zaliże Was wszystkich na śmierć ()

Pierwsze siku - na chodniku!

Nie mam pojęcia jak ją nazwać. Ma rodowód - czy psy z rodowodem nazywać tak jak konie? Podoba mi się "Na Razie Nie Je Butów" ale sam nie wiem, dlatego trochę #kiciochpyta

#smiesznypiesek #psy #zwierzaczki
Pobierz
źródło: comment_yfwCSsZQX9UTw6tcnKVOBoN1bVfbwk2K.jpg
  • 109
ale o co chodzi? O wywalenie 3k na pieseła?


@supersonicmikeoftheskies: Ale Ty i tak na niego te pieniądze chłopie wydasz. Tyle, że zamiast hodowcy, to zarobi weterynarz. Jeżeli szczepienia były podbite na lewo (a szansa jest spora) to poczytaj sobie o kosztach leczenia takiej parwowirozy i szansach jakie ma nieszczepiony pies na przeżycie tej choroby. Rodowód to nie tylko "powód do lansu" ale właśnie pewność pochodzenia zwierzaka. Coś jak książka serwisowa
O wywalenie 3k na pieseła? Tyle trzeba wydać, żeby być szanowanym psiarzem?


@supersonicmikeoftheskies: gościu, ty poważnie jesteś taki ograniczony? Chcesz pieska - idź do schroniska. Tam są rasowe, w typie rasy, szczeniaki, w średnim wieku, starsze, chore, zdrowe. Chcesz pieska rasowego z normalnego domu - idź do hodowcy ZKWP. Chcesz nabić kieszeń hodowli znęcającej się nad psami, kupić sobie psa, który ma dużą szansę na choroby stawów, kręgosłupa, ogólne osłabienie zdrowia
Wytrenuję ją na psa bojowego, zaliże Was wszystkich na śmierć ()


@supersonicmikeoftheskies: Nie trzeba trenować, to inteligentne psy!

Podoba mi się "Na Razie Nie Je Butów" ale sam nie wiem,

Odpada, bo za niedługo zacznie jeść :-)

Już Ci współczuję najbliższych dwóch lat, ale na pocieszenie powiem, że później jest TROSZKĘ lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@supersonicmikeoftheskies: Mam psa z pseudohodowli, kosztuje majątek, w lecznicy wszyscy weterynarze ją znają tak często tam bywa, obydwa tylne kolana po operacjach, w zeszłym tygodniu ledwo odratowali po wstrząsie anafilaktycznym, karmę na którą nie będzie reagowała alergią znaleźć ciężko, odebrana od suki w 6 tygodniu życia jest kompletnym psim aspołeczniakiem mimo wielu prób ponownej socjalizacji - "gratuluję" wyboru
@rybsonk Myślę, że chodzi o sposób w jaki to piszą, a nie o to co chcą przekazać. Jak od razu się kogoś atakuje, to zazwyczaj ta osoba skupi się na obronie a nie na sensie tego co zostało powiedziane. Zaznaczę od razu, że nie popieram pseudohodowli w piwnicach, ale jednocześnie mocno zdziwiła mnie zaciekłość, życzenia nieszczęścia i werbalna agresja skierowana w stronę osoby która po prostu chciała się pochwalić szczeniakiem. Nie każdy
@supersonicmikeoftheskies lol nie przejmuj się tutaj opiniami od pseudo fachowców. Ja mam w domu 9 tyg maleństwo i wariuje, budzi po nocach, nie może wychodzić jeszcze 5 tyg, bo szczepiona dopiero była. Wybierz imię 2 sylabowe, bo łatwiej się woła. Moja ma na imię Kenia, bo czarna, jako ten czarny ląd. Mix border collie z rodowodem, a tata labrador. Wpadka. Oddali za darmo. Nie wszystkie psy, które są oddawane za darmo, czy
Pobierz
źródło: comment_P8tiJEJLWc2VMROLxZ7dSLpK96Y9Ydat.jpg
@Troester: zesram się rano jutro rano, dzięki. Dla mnie ty jesteś tylko randomowym wykopkiem i mam na ciebie tak samo wywalone jak na dzieci, o których piszesz.

@shitty_support: nie tłumaczyłam. Pytał kto ma na sprzedaż, podałam jedyne rzetelne źródło, wśród którego ma szukać. Ponieważ była mowa o sprzedaży, nie adopcji.

@julianna_cebulanna: lol, kupiłeś psa z pseudo, kupiłeś psa sześciotygodniowego z niesprawdzonego źródła, #!$%@? wie w jakich warunkach żyją