Wpis z mikrobloga

@Czerwonykaktus: jeśli kiedyś dorobisz się czegoś co jest namiastką przyjaźni/koleżeństwa, chociaż z Twoim charakterem nie wróżę sukcesu, to też nie będziesz patrzył biernie jak Ci ziomków obrażają. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz
nie zauważyłem żebyście tak ochoczo bronili środowisk IT.


@Czerwonykaktus: a przed czym mam ich bronic xD Znam wielu i mit nerda w denkach od sloikow dawno umarł nigdy zaden sie nie skarzyl (co ciekawe kolezanka na infie byla przez kilku traktowana jak "programowac to chyba pralke hue hue", ale to byly zjeby). Nigdy nie spotkalem sytacji zeby ktos wyzywal IT xD
Operacja whataboutism zakonczona niepowodzeniem moj drogi
  • Odpowiedz
@KD30 xD gdzie ktokolwiek kogokolwiek obraża poza wami mnie? Koleś po prostu skonstatował, że dziewczyna próbuje tak jak wiele innych wypromować się na IT. A Ty rzuciłeś się z furią, bronisz jakąś obcą wszystkim osobę z internetu, której postać ma tylko przybliżyć zjawisko xD duże xD z Ciebie
  • Odpowiedz
@Mokrysiusiak3: czytaj ze zrozumieniem, napisałem "chętnie bym poznał". Z mojego tekstu nawet nie wynikało, że ja jestem pasjonatem, liczę na to, że ona jest. A czy byłoby to dla niej szczęście? Trudno powiedzieć, pewnie nie. No i wolałbym ją poznać na konferencji jakiej albo hakatonie, a nie na wypoku.
  • Odpowiedz
  • 1
@eloar: czy grafikę komputerową (w tym skompilowane 3D i animacje) można uznać za IT? Bo znam sporo dziewczyn, które się tym serio interesują i są w tym dobre. Chociaż statystycznie faceci są lepsi, a im większa kompilacja i większy poziom kucowania (np. mpcap i rigowanie), tym faceci wypadają średnio lepiej.

Z drugiej strony kobiety świetnie dają radę w bardziej miękkich i artystycznych zadaniach (np. modelowanie 3D organiczne).
  • Odpowiedz
@KD30 xD gdzie ktokolwiek kogokolwiek obraża poza wami mnie? Koleś po prostu skonstatował, że dziewczyna próbuje tak jak wiele innych wypromować się na IT. A Ty rzuciłeś się z furią, bronisz jakąś obcą wszystkim osobę z internetu, której postać ma tylko przybliżyć zjawisko xD duże xD z Ciebie


@Czerwonykaktus: To Ty wyskoczyłeś z białorycerzami przegrywie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mordschlag: To musi być prawda, ktoś tak napisał na Instagramie przecież, w dodatku zrobił to w środku kampanii afirmacyjnej trwajacej we wszystkich większych korposzczurowniach świata.



  • Odpowiedz
@Mordschlag: Ja za to potrafię zrozumieć rozgoryczenie tych ludzi. Jako dzieciak nerd jest się poniżanym bardzo często z byle powodów, za ciało, za zainteresowania, za styl bycia etc. I kiedy w końcu zostaje się takim programistą to można chociaż troszkę wybić się z tego. I kiedy pojawia się taka kobieta, która ma wszystko, tak to wygląda przynajmniej na tej cudownej foci. To jest trochę taki kop w twarz i powrót
  • Odpowiedz
Klasyczne komentarze typu KWII NIE MASZ PRAWA OCENIAĆ I KOMENTOWAĆ, KWII TY MIZOGINIE, ale wy jesteście z-----i naprawdę. Jest inteligentna, okej, no szanuję, ale co ma to do tego, że cała reszta jest s---------a xD Gdyby wszystkie były takie ogarnięte, to nie robiliby o tym postów, bo nie byloby to nic wyjątkowego.
  • Odpowiedz
że cała reszta jest s---------a xD

anyway, 99.9% kobiet, które spotkałem w swojej karierze w IT, kodowało fatalnie albo starało się być od kodu jak najdalej

@TheFlash: @thexDguy: Ale to albo jest Źródło: D--a, albo dowody anegdotyczne. Skoro już o dowodach anegdotycznych mowa, to wszystkie kobiety programistki jakie poznałem były bardzo dobre.

Nie powinno być w ogóle takiego p---------a, że "Płeć X jest c-----a into programowanie".

@
  • Odpowiedz
@thexDguy: Dowodem na tezę p.t. "kobiety nie potrafią programować dlatego, że są kobietami" jest to, że najbardziej utytułowanymi uczestnikami tej olimpiady są sami faceci?

Proponuję rozszerzyć Twoją tezę. Moim zdaniem, każdy człowiek, który urodzi się w krajach, które mają zero medali na tej olimpiadzie, jest predestynowany do tego by nie potrafić programować. Ma to tyle samo sensu.
johny-kalesonny - @thexDguy: Dowodem na tezę p.t. "kobiety nie potrafią programować d...

źródło: comment_F55J7USzmJjPNxqyerbbKPfk0CxDM6RL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz