Wpis z mikrobloga

@FortunaHej: setki kierunków studiów mogą mieć akronim CS, więc w sumie nie wiadomo o co dokładnie chodzi. No i student, to jeszcze nie specjalista. Razem ze mną na kierunku było 18 kobiet z czego kilka było bardzo "gorących". Ostatecznie tylko 4 ukończyły studia. Kilka z nich prześlizgiwało się korzystając ze swoich wdzięków.

Fajnie, że kobiety idą na kierunki techniczne, bo to daje szanse, że zbiorą się talenty, ale to raczej kwestia
@FortunaHej: nie nazwałbym tego dowcipem, a raczej sarkazmem odnoszącym się do gównokierunków 'technicznych', co powoduje, że pojawiają się 'klasy esportowe'... Reszta mojego komentarza, to wyrzyg nie dotyczący tego żartu.
@KD30: a ja nie mam nic do niej. stwierdzam, że jak ktoś ma podane, że student, to jeszcze nie jest przykładem specjalisty, a to @FortunaHej podał ją jako przykład ciągnącej do kasy. W sumie to jeśli Ola jest rzeczywiście pasjonatem, to chętnie bym poznał.

W sumie to pisałem, że nie spotkałem wyjątku jakim jest kobieta rzeczywiście pasjonująca się IT, ale w sumie przesadzam. Spotkałem 2, które o ile nie jarały się
@Mordschlag: @kocurowy: @FortunaHej: @KD30: o #!$%@? jakie obrzydliwe spermiarze

wystarczy popatrzeć z troche szerszej perspektywy

99.99% modelek to ultra pustaki, niektóre za kase daja sobie srac do ryja, to chyba nie pomaga stereotypowi xD
są przypadki gloryfikowania kobiet w programowaniu i sie okazuje, ze ta kobieta wcale nie umie tak dobrze programowac, to tez wcale nie pomaga
zdjecie z ktora informacja, zero linkow dla potwierdzenia, nawet imienia tej
@KD30 xD co Ci tak zależy? Przecież ona sama to upubliczniła w internecie, wątpię żeby przejmowała się gronem stulejek z wykopu. Ale nie, Ty już pewnie jej poskarżyłeś i popisowo warujesz xD